Či už sa rozhodnete pre plastové alebo drevenné okná, Cedera je správna voľba vášho partnera.
Naša firma sa špecializuje na dodávky plastových okien, drevených eurookien, dverí, garážových brán vrátane ich doplnkov a príslušenstva do novostavieb i rekonštruovaných budov. Našim poslaním je uspokojiť prianie a potreby zákazníkov.
Odborná montáž

Serióznosť na prvom mieste.
Pozrite si priebeh montáže »
Interiérové dvere

Vyberte si z našej novej
ponuky interiérových dverí
Zavoláme vám

kontaktujeme vás do 24h
Odoslat

Neviete rozmery
vašich okien ?
Nevadí, napíšte vaše telefónne
číslo a my vám zavoláme a poradíme.
Spokojní klienti / Fotogaléria Prezrite si fotogalériu s komentármi šťastných majiteľov našich okien a dverí. Referenzen
Aktuálne
zľavy pre vás

Sme špecialisti na montáž plastových a drevených okien z Bratislavy

Naším poslaním je uspokojiť prianie a potreby zákazníka nielen spoľahlivosťou produktov, rýchlosťou dodávky, ale aj neustálym zvyšovaním kvality produktov i služieb pri udržaní cenovej konkurencieschopnosti. Spokojní zákazníci sú pre nás tou najlepšou reklamou.

Kontaktujte nás a my Vám promptne vypracujeme bezkonkurenčnú cenovú ponuku na plastové okná, plastové dvere, eurookná alebo k nim patriace doplnky či príslušenstvo. Firma CEDERA plus s.r.o. ponúka vysoko kvalitné plastové okná a plastové dvere z profilu Salamander ako aj širokú škálu doplnkov - parapety, siete proti hmyzu, garážové brány, žalúzie a rolety.

Pri stavbe nového domu, rekonštrukcii či pred zateplením bytového domu každý z nás stojí pred rozhodnutím vybrať tie správne plastové okná, plastové dvere či eurookná. Výrobcovia dnes ponúkajú nesmierne množstvo typov okenných profilov a druhov zasklenia rôznych parametrov, kvality i cenovej relácie. Moderným trendom posledných rokov je výmena starých drevených okien za plastové okná, ale veľa investorov tiež zvažuje nový typ drevených okien dnešnej doby – eurookná. Výmena starých, zle tesniacich a nedostatočne odhlučnených okien sa nám oplatí či už sa rozhodneme pre plastové okná alebo pre drevené eurookná. Každý systém má svoju výhodu a aj nevýhodu oproti druhému systému a pri ich poznaní sa nám bude ľahšie hľadať to lepšie riešenie pre našu stavbu.

Nezabudnite, že okno musí dýchať! Preto pri výbere okien pamätajte na ventiláciu. Stavba je ako živý organizmus a potrebuje dýchať a tak v žiadnom prípade nesmiete stavbu dokonale utesniť. Určite Vám nebude postačovať riešenie vetrania cez mikroventiláciu v oknách, pretože tá napomáha iba pri výmene vzduchu v miestnosti. V miestach tepelných mostov sa môžu objaviť pliesne, ktoré vznikajú kondenzovaním vzdušnej vlhkosti. Drevo ponúka istú priedušnosť už z podstaty svojej mikroskopickej štruktúry. Drevo je materiálom, ktorý sa zatiaľ nedá nahradiť žiadnou technológiou.

Všetky plastové okná, plastové dvere i eurookná sú zhotovené na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. U nás je samozrejmosťou, že poskytujeme na plastové okná, drevené eurookná i doplnky záručný ako aj pozáručný servis.