Chcete kúpiť plastové okná a hľadáte spoľahlivého predajcu v Bratislave? Obráťte sa na spoločnosť CEDERA s dlhoročnými skúsenosťami a stabilným postavením na trhu. Plastové okná a plastové dvere Salamander dodávané spoločnosťou CEDERA sú vyrobené iba z kvalitných komponentov, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky.

Zaručená nemecká kvalita

Spoločnosť CEDERA ručí za kvalitu plastových okien a dverí Salamander. Pri ich výrobe sa používajú moderné strojné zariadenia, ktoré zaručujú perfektný vzhľad a bezchybnú funkcionalitu. Ich dodávateľom je nemecký výrobca plastového profilu Salamander – spoločnosť Salamander Industrie Produkte GmbH (SIP). Už desiatky rokov sa firma zaoberá výrobou a vývojom plastových profilov pre okná a dvere. SIP sa radí k špičkovým špecialistom vo výrobe PVC extrúzie. Disponuje najvýkonnejším strojovým vybavením s automatizovaným riadením výroby a prepracovaným zákazníckym servisom. Vlastný vývoj receptúry a zmesi, ako aj výroba vlastných špecializovaných nástrojov zaisťuje vysokú kvalitu výrobkov.

Plastové okná zvyšujú komfort bývania

Kvalita by mala byť prvoradým kritériom pri výrobe plastových okien. V opačnom prípade vás budú trápiť problémy s opravou a renováciou. Kvalitné plastové okná vyžadujú len minimálnu údržbu a budú vám dobre slúžiť niekoľko desiatok rokov. Výmenou starých okien za nové plastové sa zbavíte častých problémov, akými sú prievan v interiéri, nedostatočné tesnenie, nadmerné vykurovanie a nákladná údržba. Plastové okná zvýšia komfort vášho bývania, vzhľad a aj celkový dojem. Získať ich môžete v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach, ktoré presne sadnú k vášmu domu alebo bytu.

Šetrenie s plastovými oknami

Nové plastové okná môžu významne znížiť náklady na vykurovanie. Až 70% tepla totiž z domácností uniká práve cez nekvalitné okná a dvere. Montážou plastových okien ušetríte až 40% nákladov na vykurovanie v závislosti od použitých materiálov. Nielenže zamedzia úniku tepla, ale aj chránia váš domov pred hlukom a prachom z vonkajšieho prostredia. Výraznou mierou znížia hladinu hluku z exteriéru aj na hlučných a rušných uliciach. Pri správnej starostlivosti si zachovajú rovnaké vlastnosti až cez 40 rokov. Ide o investíciu, ktorá sa naozaj oplatí. Ich namontovaním sa zároveň zvýši aj hodnota vašej nehnuteľnosti.

Máte záujem o nové okná alebo si nechať poradiť? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

*položka je povinná

Phone: 0948 48 30 30
Vajnorska 108
Slovakia, 831 04 Bratislava