Premýšľate nad novými oknami do novostavby alebo potrebujete vymeniť staré okná vo svojom dome alebo byte? Moderné plastové okná sú vhodným riešením pre každú stavbu. Spolu so správnym zameraním a montážou sú vynikajúcou voľbou. Vynikajú tiež v pomere cena – kvalita.

Moderné plastové okná sú odolné a spĺňajú náročné izolačné, bezpečnostné, hlukové a zdravotné požiadavky.

Naša spoločnosť sa postará o vaše nové plastové okná od vhodného výberu, cez zameranie až po finálnu montáž.

Aké okná ponúkame?

Salamander Bluevolution 82 MDPonúkame plastové profily nemeckého výrobcu SALAMANDER. Táto zaručená nemecká kvalita nám umožňuje ručiť za kvalitu plastových okien aj dverí od tejto firmy.

Viac o výrobe, parametroch a profiloch plastových okien Salamander.

Ponúkame tieto plastové okná Salamander:

Aké sú výhody plastových okien

Medzi hlavné výhody plastových okien patrí ich nenáročná údržba, pekný vzhľad a v našom prípade aj prvotriedna kvalita. Pri výmene starých okien ide samozrejme o výrazné ušetrenie nákladov na vykurovanie. Až 70% tepla uniká cez nekvalitné okná a dvere. Montážou plastových okien ušetríte až 40% nákladov na vykurovanie v závislosť na použitých materiáloch. Nemenej výhodný je aj pomer cena verzus kvalita okien.

Nielenže okná zabránia úniku tepla, ale tiež ochránia váš domov pred hlukom a prachom z vonkajšieho prostredia. Výraznou mierou zníži hladinu hluku z exteriéru aj na hlučných a rušných uliciach.

Ako vyzerá naša práca

Kvalitné plastové okná vyžadujú len minimálnu údržbu a budú vám slúžiť niekoľko desiatok rokov. Pri správnej údržbe si zachovajú rovnaké vlastnosti aj viac ako 40 rokov. Ide o investíciu, ktorá sa naozaj oplatí. Namontovaním plastových okien rozhodne zvyšujete hodnotu svojej nehnuteľnosti.

Plastové okná dodávame v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach, ktoré presne padnú vášmu domu alebo bytu. Veľmi obľúbené sú biele plastové okná, ale môžete vyberať aj z ponuky napríklad šedých, hnedých alebo okien s imitáciou dreva alebo hliníka.

Prečo si vybrať práve firmu Cedera?

Sme dlhoročný predajca plastových okien v Bratislave. Máme mnohoročné skúsenosti s kompletnou montážou okien a ponúkame iba prvotriedne produkty. Pozrite sa na naše referencie. Z našej ponuky si určite vyberiete.

Niektoré naše realizácie

Pre viac informácií alebo nezáväznú kalkuláciu plastových okien vyplňte formulár nižšie. Ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava