Premýšľate nad novými oknami do novostavby alebo potrebujete vymeniť staré okná vo svojom dome alebo byte? Plastové okná sú vhodným riešením pre každú stavbu. Spolu so správnym zameraním a montážou sú vynikajúcou voľbou. Vynikajú tiež v pomere cena – kvalita.

Naša spoločnosť sa postará o vaše nové okná od vhodného výberu, cez zameranie až po finálnu montáž.

Aké sú výhody plastových okien

Medzi hlavné výhody plastových okien patrí ich nenáročná údržba, pekný vzhľad a v našom prípade aj prvotriedna kvalita. Pri výmene starých okien ide samozrejme o výrazné ušetrenie nákladov na vykurovanie. Až 70% tepla uniká cez nekvalitné okná a dvere. Montážou plastových okien ušetríte až 40% nákladov na vykurovanie v závislosť na použitých materiáloch. Nemenej výhodný je aj pomer cena verzus kvalita okien.

Nielenže okná zabránia úniku tepla, ale tiež ochránia váš domov pred hlukom a prachom z vonkajšieho prostredia. Výraznou mierou zníži hladinu hluku z exteriéru aj na hlučných a rušných uliciach.

Ako vyzerá naša práca

Kvalitné plastové okná vyžadujú len minimálnu údržbu a budú vám slúžiť niekoľko desiatok rokov. Pri správnej údržbe si zachovajú rovnaké vlastnosti aj viac ako 40 rokov. Ide o investíciu, ktorá sa naozaj oplatí. Namontovaním plastových okien rozhodne zvyšujete hodnotu svojej nehnuteľnosti.

Plastové okná dodávame v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach, ktoré presne padnú vášmu domu alebo bytu. Veľmi obľúbené sú biele plastové okná, ale môžete vyberať aj z ponuky napríklad šedých, hnedých alebo okien s imitáciou dreva alebo hliníka.

Aké okná ponúkame?

Ponúkame plastové profily nemeckého výrobcu SALAMANDER. Táto zaručená nemecká kvalita nám umožňuje ručiť za kvalitu plastových okien aj dverí od tejto firmy. Viac o výrobe, parametroch a profiloch plastových okien Salamander.

Prečo si vybrať práve našu firmu? Sme dlhoročný predajca plastových okien v Bratislave. Máme mnohoročné skúsenosti s kompletnou montážou okien a ponúkame iba prvotriedne produkty. Pozrite sa na naše referencie. Z našej ponuky si určite vyberiete.

Niektoré naše realizácie

Pre viac informácií alebo nezáväznú kalkuláciu vyplňte formulár nižšie. Ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava