plastové okná, eurooknáKlasické horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie – ako už názov napovedá usporiadane lamiel bude horizontálne. Podľa umiestnenia ich rozdeľujeme na exteriérové a interiérové. 

Sú všeobecne považované za najpoužívanejšie tieniace výrobky. Je známa ich dlhá životnosť. Medzi ich vlastnosti nesporne patrí možnosť regulovať prirodzené osvetlenie a zlepšovanie interiérovej klímy. Sú vyrobené z flexibilnej hliníkovej zliatiny (špecificky povrchovo upravenej). Moderné interiérové žalúzie majú ovládanie riešené guľôčkovou retiazkou, ktorá slúži na naklápanie, vyťahovanie a spúšťanie lamiel.

doplnky na okná, bambusové žalúzieBambusové žalúzie

Z estetického hľadiska stále viac potencionálnych klientov zvažuje kúpu prírodnýmch materiálov. Bambusové žalúzie sú prírodnou variantou tienenia. Nejde o drevo, hoci tak na prvý pohľad nepochybne pôsobí,veď bambus patrí do čeľade tráv. 

Nadštandardným a precíznym prevedením prekračujú technické požiadavky tienenia. Majú ojedinelý vzhľad a dizajn a o skvelých úžitkových vlastnostiach ani nehovoriac. Dokonalá kombinácia všetkých vlastností bambusovej žalúzie spĺňa i najnáročnejšie požiadavky zákazníka. Netradičný prírodný materiál a konštrukcia žalúzií sa stáva zaujímavým dekoratívnym prvkom v interiéri. Vhodná alternatíva pre záujemcov, ktorí okrem tieniacej funkcie očakávajú aj funkciu estetickú.

Sú vhodné do interiérov pre všetky typy okien zvlášť pre drevené eurookná a plastové okná s drevoimitačnou fóliou. Podľa potreby a chuti môžu aj voľne visieť pred oknom.

interiérové žalúzie, bambusovéVertikálne žalúzie

Vertikálne látkové žalúzie sú jedinečným doplnkom interiéru. Kombináciou technických možností, z ktorých vyplýva ich úžitková hodnota a celkovým estetickým dojmom umožňujú riešiť viacero problémov naraz. 

Primárna funkcia je ochrana pred slnkom,čo je aj základnou funkčnou vlastnosťou vertikálnych žalúzií. Vertikálne žalúzie umožňujú dômyselné členenie priestoru vášho bytu i kancelárie. Dokážu vytvoriť účinnú zvukovú a tepelnú bariéru. Zároveň nahradia závesy, záclony, a iný druh žalúzií. Vertikálne žalúzie zohrávajú aj dekoračnú úlohu a hrou farieb udávajú atmosféru a charakter vašim priestorom. 

Technická prepracovanosť umožňuje rýchlu demontáž lamiel, ich ošetrenie a čistenie, prípadne výmenu za nové – mechanizmus ostáva po dlhé roky funkčný.

Máte záujem o nové interiérové žalúzie alebo potrebujete poradiť s výberom?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava