Sme špecialisti na montáž plastových a drevených okien z Bratislavy

Plastové okná a dvere Bratislava

Naším poslaním je uspokojiť prianie a potreby zákazníka nielen spoľahlivosťou produktov, rýchlosťou dodávky, ale aj neustálym zvyšovaním kvality produktov i služieb pri udržaní cenovej konkurencieschopnosti. Spokojní zákazníci sú pre nás tou najlepšou reklamou.

Nezáväzná cenová ponuka

963f8558_large

PREČO SI VYBRAŤ CEDERU?

Rodinná firma s 14 ročnou tradíciou
Kvalitné výrobky, ktoré sami užívame
Kompletná dodávka od štandardu po atypické riešenia
Odborné poradenstvo vyškolených predajcov
Montážne partie s dlhoročnými skúsenosťami
Stovky referencií doma i v zahraničí

Všetky plastové okná, plastové dvere a drevené okná sú zhotovené na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. U nás je samozrejmosťou, že poskytujeme na plastové okná, drevené eurookná i doplnky záručný ako aj pozáručný servis.

Referencie

Spokojní klienti O nás:

Dali sme sa na kompletnú výmenu okien v 4-izb.byte za plastové + sieťky na okná a dve balkónové dvere. Oceňujeme ústretový prístup pri úvodnej objednávke, vysvetlili nám všetky možnosti a ponuku.. Montáž bola veľmi rýchla a precízna, montéri nezanechali žiadnu špinu,

Peter Lazovyzákazník

Firma Cedera nam vyrabala sietku proti hmyzu na balkonove dvere. Komunikacia prebiehala s p. Slobodom. Sme maximalne spokojni s pracou, pristupom, ochotou a aj samotnou komunikaciou. Vrelo odporucam!

Stellazákazník

Firma Cedera nam zabezpecovala dodavku okien a dveri na novostavbu domu. Komunikacia s p.Suchanicom bola na vysokej urovni. Dodanie nacas. Co najviac ocenujem je servis. Po nastahovani do domu sme zistili, ze sa nam zle zatvara posuvne okno na terasu a tiez vchodove

Erikazákazník

Vymenu starych okien za plastove sme si dali spravit v oktobri tohto roku. Vymenu robil p. Olša s pomocnikom a zakazku vybavoval p. Suchanič. S vysledkom prace sme VELMI spokojni. Pocas zamerania okien sme presli vsetky detaily, ak sme na niektore zabudli (napr.

Miroslavzákazník

Kontaktujte nás a my Vám promptne vypracujeme bezkonkurenčnú cenovú ponuku na plastové okná, plastové dvere, eurookná alebo k nim patriace doplnky či príslušenstvo. Firma CEDERA plus s.r.o. ponúka vysoko kvalitné plastové okná a plastové dvere z profilu Salamander ako aj širokú škálu doplnkov – parapety, siete proti hmyzu, garážové brány, žalúzie a rolety.

Kontaktujte nás

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava