fbpx

Ste z Bratislavy a okolia a hľadáte firmu, ktorá sa špecializuje na montáž dverí? Dvere interiérové aj exteriérové sú dôležitým prvkom nielen z hľadiska funkčnosti, ale tiež z estetiky. Firma Cedera sa montážou na zákazku zaoberá už 14 rokov.

Čo vám ponúkame?

Pripravíme pre vás dvere na mieru. Ani atypické riešenia nie sú žiadnym problémom. A pokiaľ máte nejaké otázky, radi vám ich zodpovedia naši vyškolení predajcovia.

Kto sme?

Sme rodinná firma, ktorá na trhu pôsobí už 14 rokov. Dlhoročné skúsenosti s montážou nám pomohli dostať sa medzi špičku nielen doma v Bratislave, ale aj v zahraničí. Okrem dverí vyrábame tiež plastové drevohliníkové okná, eurookná či rôzne doplnky, medzi ktorými nájdete žalúzie, rolety, siete proti hmyzu, garážové brány či markízy.

Aké dvere pre vás vieme urobiť?

Dvere podľa materiálu

Ak hľadáte originalitu okorenenú gráciou, drevený masív, ktorý do vášho domova vnesie prírodnú atmosféru, je pre vás tým pravým materiálom. Môžete siahnuť po smrekovej, dubovej či bukovej dyhe. Dvere tiež zdobí bezbariérová zárubňa rozličných tvarov a šírok prispôsobená vášmu želaniu.

Druhou možnosťou sú dvere plastové. Široká škála dekorov ponúka imitácie dreva, hliníka a ďalších tradičných aj netradičných povrchov. Čo do praktických vlastností, plastové dvere sú skvelými tepelnými izolantmi, ich profily sa nedeformujú, jednoducho sa udržiavajú v dobrom stave a vydržia vám aj niekoľko desiatok rokov.

Dvere podľa výroby

Zaujímavé sú bez pochýb dvere s priečkami, ktoré môžu byť umiestnené buď horizontálne, vertikálne alebo šikmo. Vytvorené polia pôsobia elegantne, štýlovo a sú vysadené izolačným sklom. Môže ísť o ornamentálne, číre alebo matné sklo.

Pokiaľ sa rozhodnete pre praktický variant, môžete voliť dvere s výplňou plastovou, ktorá je cenovo dostupná, laminátovou, výplňou vysoko odolnou, stabilnou a bohatou na dekoratívne prvky, či sklolaminátovou výplňou zaradenou medzi najkvalitnejšie s najdlhšou životnosťou.

Interiérové dvere podľa typu

Posuvné dvere na stenu  – dvere na záves, ktoré sa pohybujú vďaka kolieskam. Možné zabudovať bez zásahov do stien.

Zasúvacie dvere do puzdra – jednokrídlové aj dvojkrídlové, ktoré prirodzene prepoja miestnosti. Montujú sa do sadrokartónovej priečky.

Falcové dvere – s polodrážkou, ide o najstarší typ dverí, ich profilovaná hrana vstupuje do priestoru.

Bezfalcové dvere – bezpolodrážkové, sú v jednej rovine so zárubňou. Pôsobia jemnejším dojmom a hodia sa najmä do moderných interiérov.

Dvere na mieru

Máte vlastnú predstavu o tom, ako by vaše dvere mali vyzerať? Podeľte sa o ňu. Šikovné ruky našich majstrov váš návrh zhmotnia a dverám vdýchnu život.

Máte záujem o nové dvere alebo si nechať poradiť?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava