Vonkajšie vchodové dvere do domu sú dôležitým prvkom nielen z hľadiska funkčnosti, ale tiež z estetiky a bezpečnosti. Firma Cedera sa montážou dverí a okien na zákazku zaoberá už viac ako 14 rokov.

Vonkajšie vchodové dvere ozdobia a ochránia váš dom

Okná a dvere do rodinného domuPredávame a montujeme vchodové dvere zo všetkých materiálov. Pripravíme pre vás tiež dvere na mieru. Ani atypické riešenia nie sú žiadnym problémom. A pokiaľ máte nejaké otázky, radi vám ich zodpovedia naši vyškolení predajcovia.

Aké vchodové dvere pre vás vieme urobiť?

Drevené vchodové dvere. Ak hľadáte originalitu okorenenú gráciou, drevený masív, ktorý do vášho domova vnesie prírodnú atmosféru, je pre vás tým pravým materiálom. Môžete siahnuť po smrekovej, dubovej či bukovej dyhe. Dvere tiež zdobí bezbariérová zárubňa rozličných tvarov a šírok prispôsobená vášmu želaniu.

Plastové vchodové dvere. Druhou možnosťou sú dvere plastové. Široká škála dekorov ponúka imitácie dreva, hliníka a ďalších tradičných aj netradičných povrchov. Čo do praktických vlastností, plastové dvere sú skvelými tepelnými izolantmi, ich profily sa nedeformujú, jednoducho sa udržiavajú v dobrom stave a vydržia vám aj niekoľko desiatok rokov.

Hliníkové vchodové dvere. Hliníkové vchodové dvere sa vyznačujú konštrukčnou pevnosťou, tvarovou stálosťou a presným pohybom. Hliníkové dvere sú považované sa skvelý tepelný a zvukový izolant vďaka kvalitnému tesneniu, ktoré bráni únikom tepla a nepríjemnému hluku z ulice. Sú preto vhodné do nízkoenergetických a pasívnych domov.

Drevohliníkové vchodové dvere. Drevohliníkové vchodové dvere vytvárajú vo vstupnej časti domu príjemnú atmosféru. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre povrch v smreku, smrekovci, dube, jasene alebo orechu – všetky vyvolávajú dojem útulnosti a tepla. Vďaka spojeniu dreva, termopeny a hliníka ponúkajú dvere ďalšiu výhodu – sú vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy.

 

Sme rodinná firma, ktorá na trhu pôsobí už 14 rokov. Dlhoročné skúsenosti s montážou okien a dverí nám pomohli dostať sa medzi špičku nielen doma v Bratislave, ale aj v zahraničí. Okrem vchodových dverí vyrábame tiež plastovédrevohliníkové alebo drevené okná či rôzne doplnky, medzi ktorými nájdete žalúzie, rolety, siete proti hmyzu, garážové brány či markízy.

Dvere podľa výroby

Zaujímavé sú bez pochýb dvere s priečkami, ktoré môžu byť umiestnené buď horizontálne, vertikálne alebo šikmo. Vytvorené polia pôsobia elegantne, štýlovo a sú vysadené izolačným sklom. Môže ísť o ornamentálne, číre alebo matné sklo.

Pokiaľ sa rozhodnete pre praktický variant, môžete voliť dvere s plastovou výplňou, ktorá je cenovo dostupná, laminátovou, výplňou vysoko odolnou, stabilnou a bohatou na dekoratívne prvky, či sklolaminátovou výplňou zaradenou medzi najkvalitnejšie s najdlhšou životnosťou.

Máte vlastnú predstavu o tom, ako by vaše vchodové dvere mali vyzerať? Podeľte sa o ňu. Šikovné ruky našich majstrov váš návrh zhmotnia a dverám vdýchnu život.

Máte záujem o nové vchodové dvere do domu alebo si nechať poradiť?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava