doplkny k oknám, kľučky, parapetyParapetné dosky vnútorné WERZALIT

Niet pochýb, že parapetné dosky môžu zmeniť celkové pôsobenie interiéru. Spojenie kvality a štýlu je to, čo vám vnútorné parapetné dosky Werzalit dokážu ponúknuť.

Tesnosť drevotriesky Werzalit je so zvyčajnou drevotrieskou neporovnateľná. Trojnásobne vyšší podiel živíč zaručí lepšiu priľnavosť jednotlivých čiastočiek štiepky.

vnútorné parapety, doplnky k oknámTechnológia pri ktorej na štiepku následne pôsobí tlak a teplota, má za následok ideálne vyformovanie a bezchybné uzavretie všetkých pórov. Predná hrana je pritom integrovaná už pri lisovaní, čiže odpadá práca s dodatočným nalepovaním a riziko vzniku medzier a vnútoných nedokonalostí.

Parapetné dosky Werzalit patria aj vďaka svojím kvalitatívym vlastnostiam a v neposlednom rade aj dizajnérskemu prevedeniu medzi najobľúbenejšie výrobky tohto segmentu v EurópeŠiroká variabilita dekorov zaistí esteticky vyvážené zladenie s každým nábytkom, ako aj iným interiérovým zariadením. Aj jednoduchá údržba odolnosť voči kyselinám a vodnému kameňu spôsobia, že si vás jednoducho získajú.

vonkajšie parapety, GutmannVonkajšie parapetné dosky – GUTMANN

Vonkajšie parapetné dosky Gutmann predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Prekrývajú vonkajšiu predokennú výmurovku, odvádzajú stekajúcu vodu, zabraňujú zatekaniu a chránia fasádu domu pred znečistením. Nízka tepelná rozťažnosť a vysoká farebná stálosť z nich robia vhodné parapetné dosky aj do najtvrdších prírodných podmienok.
Sú vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu a povrchovo upravované eloxovaním.
V našej ponuke nájdete niekoľo rôznych farebných prevedení.

Máte záujem o nové parapetné dosky alebo potrebujete poradiť s výberom?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava