Hľadáte firmu, ktorá vám zabezpečí kompletnú výmenu a montáž okien pre váš byt alebo dom? Sme odborníci z Bratislavy na predaj, montáž a poradenstvo ohľadom okien. Zameriavame sa predovšetkým na plastové okná, drevené okná a drevohliníkové okná.

Sídlime v Bratislave, kde sa tiež môžete prísť poradiť alebo si prezrieť širokú ponuku okien a dverí. V Bratislave a jej blízkom okolí ponúkame možnosť bezplatnej obhliadky a zamerania.

Určite sa nás nebojte osloviť, ak ste napríklad z časti Bratislava Ružinov alebo Bratislava Petržalka, kde máme bohaté skúsenosti s výmenou už nevyhovujúcich okien za nové plastové okná. Máme skúsenosti s výmenou okien z nezateplených aj zateplených bytových domov.

Ako vyzerá naša práca

Ako prebieha spolupráca

Na základe vašich požiadaviek, veľkosti, množstva okien a prípadných doplnkov pripravíme nezáväznú cenovú kalkuláciu. Ak sa dohodneme, náš technik vykoná odborné zameranie a náš tím vykoná montáž. Ak bude potrebná tak je samozrejmosťou aj doprava. Odborné poradenstvo ohľadom vhodných okien berieme ako samozrejmosť.

Formulár pre nezáväznú cenovú kalkuláciu ›››

Pre rýchlu kalkuláciu vyplňte formulár nižšie. Ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava