Výberu hlínikových vchodových dverí by ste mali venovať patričnú pozornosť. Nielenže sú dôležitou súčasťou každého domu, ale zároveň predstavujú prekážku, ktorá vaše súkromie oddeľuje od vonkajšieho sveta.

Odolnosť a minimálna údržba na prvom mieste

Hliník je maximálne odolný materiál, ktorý sa používa napríklad aj v leteckom priemysle. Aj preto sa hliníkové vchodové dvere vyznačujú konštrukčnou pevnosťou, tvarovou stálosťou a presným pohybom. Sú odolné nielen voči mechanickému poškodeniu, ale dobre zvládajú aj výkyv teplôt a zmeny počasia. Hliník je tiež materiál, ktorý je známy svojou bezúdržbovosťou.

Hliníkové profily

Aluprof MB-Slide

MB-Slide

Aluprof MB-59 HS

MB-59 HS

Aluprof MB-77 HS

MB-77 HS

Aluprof MB-86 Fold Line

MB-86 Fold Line

Aliplast Superial 800

Profil Aliplast Superial

Spoľahlivý tepelný izolant

Hliníkové vchodové dvere sú považované sa skvelý tepelný izolant vďaka kvalitnému tesneniu, ktoré bráni únikom tepla. Sú preto vhodné aj do pasívnych domov.

Desiatky dizajnových prevedení

Široká škála rôznych farieb či imitovanie prírodných povrchov ako napríklad drevo. Hliníkové vchodové dvere do domu ponúkajú rozličné možnosti dizajnových prevedení, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci.

Okrem farieb je dôležitá aj členitosť dverí, ktorá je pre hliníkové vchodové dvere typická. Členenie si môžete vybrať podľa preferencií. Výplne tvorí bezpečnostné sklo, ktoré môže mať rôznu hrúbku.

Niektoré naše realizácie

Vysoko kvalitné výplne

Výplne sa vyznačujú pevnosťou, prepracovaným dizajnom, výbornou zvukovou aj tepelnou izoláciou a vysoko kvalitnými komponentami, ktoré zaručia dlhú životnosť. Výplne sa delia na dva druhy: polyuretánové peny a preglejky, a výplne z extrudovaného polystyrénu. Z dizajnového hľadiska môžu mať výplne menej nápadnú drážkovú štruktúru, ktorá dodáva dverám jedinečný vzhľad, alebo lišty lícované, ktoré sú dizajnovo atraktívne a zároveň sa jednoducho udržiavajú.

Bezpečnostné prvky

Pri voľbe vhodných hliníkových dverí myslite aj na bezpečnostné prvky, ktoré zvýšia ich odolnosť voči násilnému vniknutiu alebo poškodeniu. Okrem bezpečnostného zámku sú k dispozícii aj masívne rázvory, druhý zámok alebo dverný strážca.

Máte záujem o nové hliníkové vchodové dvere alebo si nechať poradiť? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava