Garážové sekcionálne brány ako exteriérový prvok domu sú vystavené rôznym poveternostným podmienkam a preto sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, vynikajúco spracované a ponúkajú najvyššiu mieru komfortu ich ovládania a spoľahlivosť všetkých funkcií.

Všetky brány spĺňajú všeobecné požiadavky pevnosti a bezpečnosti. Lamely garážovych brán od firmy Krispol sú konštruované tak, že si deti
neprivrú prsty, ak by ich vložili medzi jednotlivé segmenty. Ak brána
počas zatvárania narazí na prekažku, tak automaticky zastane a okamžite sa pozdvihne na výšku dovoľujúcu odstránenie prekážky.

Povrch je kvalitne spracovaný a má výnimočnú trvanlivosť, ako voči mechanickému poškodeniu, tak aj UV žiareniu.

Majiteľ určite ocení aj komfort spojený s ovládaním brány, ktoré je vykonávané diaľkovo. To vám zaistí pohodlné otvárenie a zatváranie bez potreby vystúpiť z auta.

V ponuke máme širokú paletu dekórov, ktoré umožnia jednoduché zladenie k druhom a farebným variáciám okien. Členitá povrchová úprava verne napodobňuje štruktúru dreva a dodá každej garážovej bráne jedinečný vzhľad.

Pri výbere garážových brán má každý zákazník inú predstavu. Niekto uprednostňuje krásny tvar garážovej brány, iný jednoduché ovládanie, či tepelnú izoláciu alebo odolnosť proti vlámaniu.

vyklopne_garazove_brany@.jpg

sekcionalne_garazove_brany2-1.jpg

Máte záujem o nové garážové brány alebo potrebujete poradiť s výberom?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

*položka je povinná

Phone: 0948 48 30 30
Vajnorska 108
Slovakia, 831 04 Bratislava