Garážové sekcionálne brány ako exteriérový prvok domu sú vystavené rôznym poveternostným podmienkam a preto sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, vynikajúco spracované a ponúkajú najvyššiu mieru komfortu ich ovládania a spoľahlivosť všetkých funkcií.

Všetky brány spĺňajú všeobecné požiadavky pevnosti a bezpečnosti. Lamely garážovych brán od firmy Krispol sú konštruované tak, že si deti neprivrú prsty, ak by ich vložili medzi jednotlivé segmenty. Ak brána počas zatvárania narazí na prekažku, tak automaticky zastane a okamžite sa pozdvihne na výšku dovoľujúcu odstránenie prekážky.

Majiteľ určite ocení aj komfort spojený s ovládaním brány, ktoré je vykonávané diaľkovo. To vám zaistí pohodlné otvárenie a zatváranie bez potreby vystúpiť z auta.

V ponuke máme širokú paletu dekórov, ktoré umožnia jednoduché zladenie k druhom a farebným variáciám okien. Členitá povrchová úprava verne napodobňuje štruktúru dreva a dodá každej garážovej bráne jedinečný vzhľad.

Tepelná izolácia

Oceľové plechy našich panelov sa vzájomne nedotýkajú, preto sa nevytvárajú žiadne tepelné mosty v drážkach. Vďaka svojej stavbe a dizajnu majú súčiniteľ prestupu tepla 0,5W/m2K.

Povrch

Povrch je kvalitne spracovaný a má výnimočnú trvanlivosť, ako voči mechanickému poškodeniu, tak aj UV žiareniu. Ošetrenie povrchu zabezpečuje galvanizovaný oceľový plášť, ktorý pokrýva penu a je nanesený v dvoch vrstvách. Prvú vrstvu tvorí špeciálny podkladový náter, druhá vrchná vrstva je polyesterová.

Vzduchotesnosť

Vzduchotesnosť zabezpečujú tesniace gumy po celom obvode a pena, ktorá je v spodnej časti každého panelu v mieste spoju. Sekcie sú vysoko odolné voči slnečnému žiareniu, mrazu a takisto zabraňujú vzniku rosy.

Základné farby

V palete základných farieb sú: biela RAL 9016, biela RAL 9002, strieborná RAL 9006, antracit RAL 7016, zlatý dub RAL 8003, tmavý dub RAL 8011, tmavo-hnedá RAL 8014, zelená RAL 6005 a mahagón RAL 8015.

Rozmery

Výška – Maximum 3 m

3 metre je maximálna výška rezidenčných brán, ktoré ponúkame pre rodinné domy alebo hromadné garáže. Tie vyššie už spadajú do kategórie priemyselných brán a sú oveľa robustnejšie, než ich náprotivky v rezidenčnom sektore.

Šírka – Maximum 5 m

5 metrov je najväčšia šírka brány. Ale môže sa stať, že budete potrebovať na váš rodinný dom alebo garáž ešte väčšiu šírku. V takýchto prípadoch vyrábame zákazkové brány na mieru a majú upravené kovanie.

Pri výbere garážových brán má každý zákazník inú predstavu. Niekto uprednostňuje krásny tvar garážovej brány, iný jednoduché ovládanie, či tepelnú izoláciu alebo odolnosť proti vlámaniu.

vyklopne_garazove_brany@.jpg

sekcionalne_garazove_brany2-1.jpg

Máte záujem o nové garážové brány alebo potrebujete poradiť s výberom?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava