Markíza ako moderný doplnok zimných záhrad a terás je čoraz frekvento-vanejšia. Jej hlavnou úlohou je zatienenie slnečných lúčov najmä v letných mesiacoch, kedy vedia spríjemniť váš odpočinok v tieni.

Makríza ako taká, nie je dáždnik, ako si mnohí mylne myslia, preto sa nevysúva pri silnom daždi a pod. Jej najväčším nepriateľom pochopiteľne je aj vietor, ktorý pri určitej rýchlosti dokáže vzhľadom na veľkú plochu markízy vytvoriť obrovsku silu, ktorá ju môže ľahko poškodiť.

okná doplnky, vysuvné markízy

Terasové a vysuvné markízy

Výsuvné markízy sú praktickým, moderným a estetickým zatienením výkladu, terasy, loggie. Chránia pred slnkom a dažďom a zaručia exkluzívne posedenie za každého počasia.

KONŠTRUKCIA je vyrobená z hliníkových profilov, povrchovo upravených komaxidom. Kĺbové ramená zabezpečujú napínanie látky a umožňujú nastaviť ľubovoľný sklon výsuvu.

LÁTKA z umelých vlákien dralon alebo leacryl sa vyznačuje vysokou pevnosťou, stálofarebnosťou, antistatickou a protipliesňovou impregnáciou. Množstvo farebných kombinácií uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

plastové okná, eurookná

Balkónové markízy

Balkónové markízy vytvárajú príjemný tieň na balkóne, loggii, poskytujú neoslňujúci výhľad na okolie.

Nahradením kĺbových ramien padacími sa markíza stáva cenovo prístupnejšou. Pevné vypnutie látky markíz je dosiahnuté pružinovým pnutím v ramenách. Markízy je možné ovládať kľukou alebo motorom.

plastové okná, eurookná, doplnky, vysúvacie markízy

Máte záujem o niektorý typ markízy alebo potrebujete poradiť s výberom?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava