Drevohliníkové okná v sebe spájajú pozitíva drevených a hliníkových okien. Sú estetické, moderné, neškodia zdraviu a vyžadujú len minimálnu údržbu. Drevohliníkové okná vynikajú moderným a zároveň estetickým vzhľadom a navyše sú vhodné aj do nízkoenergetických stavieb a pasívnych domov.

Základom drevohliníkových okien je kvalitný drevený profil a vonkajšie hliníkové opláštenie. Vďaka tomuto spojeniu materiálov sú okná zvonku dokonale chránené pred pôsobením živlov, zatiaľ čo doma si užívate prírodné drevo.

Ponúkané profily

 

ALU 78

Drevohliníkové okná ALU 78

Drevohliníkové okná ALU 78

ALUWOOD 78

Drevohliníkové okná ALUWOOD 78

Drevohliníkové okná ALUWOOD 78

ThermoWood 78 Pasiv

Drevohliníkové okná ThermoWood Pasiv

Drevohliníkové okná ThermoWood Pasiv

Drevohliníkové okná ponúkajú jedinečné spojenie kvality drevených okien s takmer neobmedzenou životnosťou okien hliníkových.

Drevo v interiéri navodzuje priateľskú atmosféru a udržuje príjemné teplo. Naproti tomu vonkajšia vrstva hliníka zaisťuje výbornú ochranu okien pred poveternostnými vplyvmi a zaručuje tak veľmi dlhú životnosť okna.

Ak hľadáte dlhodobý úžitok a minimálnu údržbu, sú drevohliníkové okná jasnou voľbou. Vonkajšie opláštenie odstraňuje nutnosť starostlivosti o klimatickým vplyvom vystavené povrchy.

Ako vyzerá naša práca

Ako prebieha spolupráca

Vyberte si z našej ponuky kvalitných drevohliníkových okien. Náš technik vykoná odborné zameranie, po dohode s vami zabezpečíme dopravu a profesionálnu montáž. Samozrejmosťou je poradenstvo aké okná a doplnky vybrať tak, aby sme minimalizovali možnosť nekompatibility jednotlivých prvkov. Na základe nezáväznej cenovej ponuky vás budeme kontaktovať.

Máte záujem o nové drevohliníkové okná alebo si nechať poradiť?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava