Kovanie na plastové dvere by hlavne malo mať komfortné ovládanie okenného krídla, pohodlné vyklápanie, zaklápanie ako aj jeho dodatočné funkcie pri vetraní a samozrejme bezpečnosť. Kovanie AUBI ich spĺňa, preto ho môžeme len odporúčať.

Kovanie AUBI sa používa pri výrobe do sklopno-posuvných dverí a okien. Kovanie má špeciálnu povrchovú úpravu, čím garantuje dlhodobú funkčnosť. Spôsob obsluhy je rovnaký ako obsluha kľučky ako pri štandardnom otváravo-sklopnom kovaní.

Systém zaručuje vysokú stabilitu do hmotnosti krídla 150 kg.

Ďalšou výhodou je využívanie časti bezpečnostného kovania AUBI 300 Safety PLUS v štandardnej výbave.
Pri použití vyšších stupňov systému AUBI 300 Safety PLUS sa môže dosiahnuť úroveň, ktorá zodpovedá náročným požiadavkám na bezpečnostné kovanie.

Štandardnou výbavou kovaní na plastové okná je mikroventilácia, zdvíhač krídla, protiprievanová poistka (zamedzenie zabuchnutia okna
pri vetracej polohe) a poistka riadenia vylučujúca chybnú manipuláciu. Otočné valčeky implementované v kovaní redukujú trenie medzi jednotlivými dielmi, čím sa rapídne predlžuje životnosť kovania.

Požiadavky konečného užívateľa, ako sú funkčnosť, bezpečnosť, dlhá životnosť, úsporná montáž, budú kovaním AUBI určite uspokojené.

 

plastové okná, kovanie              kovanie, plastové okná

kovanie, aubi, plastovné okná

Máte záujem o nové okná alebo potrebujete poradiť ohľadom kovania? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava