Všetky naše drevené eurookná sú vyrobené z kvalitných certifikovaných hranolov, ktoré zabezpečia vysokú tvarovú stabilitu profilov. Medzi štandardnú výbavu okna patrí izolačné trojsklo so špeciálnym utesnením zasklievacej lišty pomocou tretieho tesnenia, ktoré po celom obvode zabraňuje vzniku kondenzu.

Namáhané vonkajšie plochy sú chránené eloxovanými odkvapnicami z hliníka s plastovými koncami, ktoré dokonale lemujú rám okna na koncoch lišty a ochraňujú tak kritické miesto na oknách.

Drevené okná LINE 78

 • stavebná hĺbka profilu 78 mm
 • zasklenie až do šírky 48 mm
 • možnosť kombinácie dreviny i lazúry
 • lazúry Remmers
 • odtieň podľa vzorkovníka
 • nemecké kovanie G-U
 • tesnenie Deventer

Povrchová úprava okien je od nemeckého výrobcu lazúr značky Remmers na báze vody. Lazúry Remmers su certifikované, bezpečné, bez príznakov alergických reakcií – tieto farby sa používaju aj pri farbení detských hračiek.

Používame nemecké kovanie značky G-U pre komfortné ovládanie a 100% spoľahlivosť.

 

 

Drevené Eurookná ForestLine

Drevené Eurookná ForestLine

Drevené okná WOODLINE 78 PLUS

Drevený hranol najvyššej kvality, ktorý sa skladá z troch lamiel, ktoré sú lepené rôznym smerom vlákien práve kvôli vyššej pevnosti, pružnosti a dlhšej životnosti drevených okien.

 • stavebná hĺbka profilu 78 mm
 • zasklenie až do šírky 48 mm
 • možnosť kombinácie dreviny i lazúry
 • lazúry Remmers
 • odtieň podľa vzorkovníka
 • nemecké kovanie G-U
 • tesnenie Schlegel

Pri tomto profile je možnosť vyrobenia kombinovaného hranola z rôznych druhov drevín. Napríklad kombinácia lamiel – 2 lamely z dreviny dub a jedna lamela z dreviny borovica. Výsledkom je odolnejšie Eurokno s estetickejším vzhľadom.

Farebné prevedenia je možné v prirodných farbach drevín podľa výberu zo vzorkovníka farieb pre historícké stavby a tradičné domy a novostavby, prípadne možnosť striekania eurookien do akejkoľvek farby podľa vzorkovníka RAL pre moderné stavby a taktiež najnáročnejšie požiadavky klienta.

Povrchová úprava je od nemeckého výrobcu lazúr značky Remmers na báze vody. Lazúry Remmers su certifikované, bezpečné, bez príznakov alergických  reakcií – tieto farby sa používaju aj pri farbení detských hračiek.

Používame nemecké kovanie značky G-U pre komfortné ovládanie a 100% spoľahlivosť.

Nemecké tesnenia Schlegel výrazne predlžujú životnosť a funkčnosť drevených okien v porovnaní s klasickým gumovým tesnením.

 

 

Drevené Eurookná WoodLine

Drevené Eurookná WoodLine

Drevené okná HI-TECH

Drevený hranol najvyššej kvality, ktorý sa skladá z troch lamiel, ktoré sú lepené rôznym smerom vlákien práve kvôli vyššej pevnosti, pružnosti a dlhšej životnosti drevených okien.

 • Stavebná hĺbka profilu 78 mm.
 • Zasklenie je možné až do šírky 64 mm, čo poskytuje bezkonkurenčnú tepelnú izoláciu a taktiež vynikajúce zvukovo izolačné vlastnosti.
 • Interierová alebo exteriérová časť krídla je prekrytá tvrdeným sklom ESG odolným voči nárazu. Tvrdené ESG sklo je možné použiť v akejkoľvek farbe RAL, čo Vám poskytuje neobmedzené možnosti ohľadom dizajnu. Plocha skla je väčšia ako je plocha zasklenia.
 • Automatickou súčasťou Hi-TECH drevených okien sú skryté pánty, ktoré navyšujú moderný vzhľad okna a jeho čisté línie.

 

Eurookná HI-TECH

Eurookná HI-TECH

Kvalita a odborná montáž

Všetky otváravé časti okien a dverí sú okované špičkovým nemeckým kovaním po celom obvode okna. Vďaka kvalitnému kovaniu je obsluha s krídlami veľmi ľahká a komfortná. Automatickou súčasťou kovania je mikroventilácia, poistka proti chybnej manipulácií i zdvíhač krídla.

Špičkový profilový systém Euro Softline a odborná montáž nám umožnujú poskytovať záruku v trvaní 5 rokov. Pri výbere odolnejších náterov a dodržaní servisných podmienok sa záruka predžuje na 10 rokov. Štandardnou dodacou dobou sa považuje 5 – 8 týždňov od uhradenia zálohovej platby vo výške 60 %.

Kvalitný certifikovaný eurohranol je základom kvalitných eurookien, ktorý by mal obsahovať 12 – 14 % absolútnej vlhkosti. Všetky drevené eurookná sú z kvalitného eurohranolu, ktorý sa lepí z lamiel výberového dreva.

Možnosť kvalitatívneho výberu hranola:

 • Hranol kategórie A – fixný alebo dĺžkovo nenadpájaný
  – Tieto hranoly sú z poctivo vytriedených lamiel bez viditeľných kazov ako hrče či smolníky.
 • Hranol kategórie B – cinkovaný alebo dĺžkovo nadpájaný
  – Nadpájané hranoly sú zlepené lamely spojené pomocou klinového spoja.

Ako prebieha spolupráca

Vyberte si z našej ponuky kvalitných drevených okien. Náš technik vykoná odborné zameranie, po dohode s vami zabezpečíme dopravu a profesionálnu montáž. Samozrejmosťou je poradenstvo aké okná a doplnky vybrať tak, aby sme minimalizovali možnosť nekompatibility jednotlivých prvkov. Na základe nezáväznej cenovej ponuky vás budeme kontaktovať.

Ako vyzerá naša práca

Drevené eurookná – fotografie profilov okien

Máte záujem o nové drevené okná alebo si nechať poradiť?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

  Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

  *položka je povinná

  Phone: 0948 48 30 30
  Vajnorska 108
  Slovakia, 831 04 Bratislava