Izolačné trojsklo to je aktuálny trend v zasklievanie okien. Trojsklo ponúka výrazne lepšie tepelnoizolačné vlastnosti a výrazne sa eliminuje rosenie okien. Nevýhodou trojskla môže byť to, že prepustí do miestnosti menej svetla a tepla (zaujímajte sa o solárny faktor a svetelnú priepustnosť).

Okná zasklená izolačným trojsklom poskytujú maximálne zateplenie. Sú tak vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy. To platí pre drevené, plastové, drevohliníkové aj hliníkové okná.

Solárne trojskla – špeciálna zasklenie so zlepšenými solárnymi vlastnosťami. Výborne izolujú, ale do miestnosti vpustí viac slnečného svetla, ktoré sa využije na prehriatie interiéru. Hodí sa teda najmä pre pasívne domy.

Tepelno – izolačné trojsklo je upevnené v ráme krídla zasklievacou lištou so špeciálnymi sponkami. Bezfarebným a trvale pružným silikónovým tmelom sa utesňuje priestor medzi sklom a zasklievacou lištou. Tesniaci silikón môže byť i vo farbe náteru. Do okien je možné vybrať akýkoľvek typ skla vrátane vitráže.

V prípade ak potrebujete zaskliť napríklad kúpelňové okno, ponúkame vám široký výber nepriehľadných skiel. Vyberte si z rôznych farieb, štruktúr, povrchov a stupňov nepriehľadnosti. Nechajte sa inšpirovať niekoľkými ukážkami. Repertoár nami ponúkaných skiel je samozrejme širší.

Eurookná sú štandardne zasklievané kvalitným tepelno – izolačným trojsklom s koeficientom U=0,7 W/m2K.

Vzorky

plastové okná, eurookná, montáž

Master Point

plastové okná, eurookná, servis a montáž

Oculit

plastové okná, servis okien, eurookná

Master carre

plastové okná, montáž okien

Niagara

plastové okná, eurookná

Crepi

plastové okná, montáž okien

Dubová kôra

plastové okná, eurookná, montáž okien

Lacomat classic

plastové okná, eurookná

Lacomat white

plastové okná, eurookná

Matelux

Máte záujem o drevené okná s izolačným trojsklom alebo si nechať poradiť s výberom? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava