Vonkajšie hliníkové žalúzie TYP C-80Vonkajšie žalúzie TYP C-80

Vonkajšie hliníkové žalúzie C-80 umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie a zachytávajú priame slnečné lúče. Horný profil má rozmery 58 x 56 mm, je oceľový valcovaný, upravený pozinkovaním. Lamely sú hliníkové a ako už aj názov napovedá majú šírku 80 mm.

Navíjacie mechanizmy, textilné rebríčky a vyťahovacie pásky sú zhotovené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré odolávajú poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Bočné vedenie je zaistené vodiacimi lištami.

Hliníkové vodiace lišty majú rozmery 20 x 20 mm, sú štandardne dodávané vo farbe strieborný elox, ale v prípade požiadavky je možné dodať aj vo farbe RAL. Žalúzie je možné ovládať kľukou alebo motorom.

Vonkajšie hliníkové žalúzie TYP EXT-50Vonkajšie žalúzie TYP EXT-50

Vonkajšie hliníkové horizontálne žalúzie s lamelou s šírkou 50 mm sa skladajú z horného hliníkového nosníka s rozmerom 41×41 mm, v štandardnom prevedení bez povrchovej úpravy, hliníkových lamiel o šírke 50 mm a spodného hliníkového profilu.

Žalúzie sa ovládajú nekonečnou ovládacou šnúrou, ktorá prechádza cez prevodovku umiestnenú na konci horného nosníka. Majú bočnú fixáciu,ktorá je fixovaná v hornom nosníku žalúzie.

Ovládanie žalúzie môže byť pravé alebo ľavé, za určujúci sa berie pohľad z miestnosti. Farebná ponuka lamiel predstavuje viacej farebných odtieňov podľa aktuálneho vzorkovníka. Žalúzie EXT-50 sa dodávajú v prípade požiadavky aj v prevedení s horným krytom žalúzie s povrchovou úpravou.

Vonkajšie hliníkové žalúzie TYP Z-90Vonkajšie žalúzie TYP Z-90

Vonkajšie hliníkové žalúzie Z-90 umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie a zachytávajú priame slnečné lúče. Horný profil o rozmeroch 58 x 56 mm je oceľový valcovaný, upravený pozinkovaním. Horný profil môže byť zakrytý krycím plechom. Lamely sú hliníkové, so šírkou 90 mm. Navíjacie mechanizmy, textilné rebríčky a vyťahovacie pásky sú zhotovené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré odolávajú poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

Hliníkové vodiace lišty o rozmeroch 20 x 20 mm sú štandardne dodávané vo farbe strieborný elox, ale v prípade požiadavky je možné dodať aj vo farbe RAL. Bočné vedenie je zaistené vodiacimi lištami. Žalúzie Z-90 je možné ovládať kľukou alebo motorom.

Máte záujem o nové vonkajšie žalúzie alebo potrebujete poradiť s výberom?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava