Výber okien

K našim ponúkaným a vykonávaným službám štandardne patrí aj odborné poradenstvo. Pomôžeme vám vybrať okná a doplnky tak, aby sme minimalizovali možnosť nekompatibility jednotlivých prvkov.

S radosťou vám vypracujeme cenovú ponuku na okná, dvere a doplnkový sortiment. Stačí vyplniť formulár na nezáväznú cenovú ponuku s uvedením vašich kontaktných údajov a naši odborní pracovníci vás budú kontaktovať. Následne si dohovoríte podrobnosti a dohovoríte sa na prehliadke a odbornom zameraní.

Samozrejme je tiež možné nám zavolať a dohovoriť sa na návšteve predajne, kde sa môžete na všetky typy okien pozrieť a poradiť sa ohľadom výberu nielen po stránke vizuálnej, ale hlavne po stránke technickej.

Obhliadka a odborné zameranie

Po dohode s vami k vám zašleme technika na odborné zameranie okien a dverí.

Doprava

Po dohode s vami zaistíme samozrejme aj dopravu okien a dverí na miesto montáže. Následná výmena, profesionálna montáž a nastavenie okien, dverí a doplnkov je samozrejmosťou.

Okná, dvere, doplnky a ďalšie súvisiace výrobky sme v prípade neskoršieho odberu schopní uskladniť aj u nás.

Montáž okien

Kladieme dôraz nielen na kvalitný výrobok, ale aj na precíznu montáž, a preto ju realizujeme výlučne s odborne vyškolenými montážnikmi. Naše montážne párty majú dlhoročné skúsenosti s rôznymi typmi okien.

V prípade potreby pre vás máme pripravený kompletný záručný a pozáručný servis okien a doplnkov.

Ako dlho trvá výmena okien?

Časová náročnosť výmeny okien závisí od veľkosti domu alebo bytu a počtu menených okien. Všeobecne zaberie výmena okien v byte celý deň niekedy však aj viac dní, v závislosti od objednaných služieb a množstva murárskych prác. Časovú náročnosť výmeny okien vám orientačne oznámime na obhliadke.

Ako prebieha práca v deň výmeny okien?

V deň výmeny k vám príde náš montážny tím s novými oknami. Náš skúsený montážny tím sa postará o kompletnú výmenu. Od vybúrania pôvodných okien, úpravy ostenia, osadenia nových okien a súvisiacich murárskych prác až po likvidáciu stavebnej sute, upratania priestorov od hrubej špiny a inštaláciu doplnkov. Pre zaneprázdnených zákazníkov ponúkame extra služby ako stierkovanie, maľovanie alebo kompletné čistenie inštalovaných okien, vrátane povysávania kovania od prachu a jeho premazania súčasne s tesnením okna.

Ako sa pripraviť na výmenu okien?

Pred výmenou okien je dobré urobiť dostatočne veľký priestor okolo okien a okolo prístupových ciest tak, aby bol k oknám voľný priechod. Na podlahu môžeme položiť napr. kartóny alebo starý koberec. Nábytok, spotrebiče ďalšie vybavenie, ktoré nemožno jednoducho premiestniť, je vhodné zakryť igelitovou fóliou a prelepiť lepenkou. Zabránite tak zaprášeniu.

Čo so starými oknami?

V prípade, že sa nechcete starými oknami zaoberať ich môžeme odviesť a ekologicky zlikvidovať. Na odvoze alebo prípadnom zachovaní starých okien je potrebné sa dohovoriť vopred.

Montáž doplnkov

K profesionálnej montáži okien patrí aj montáž doplnkov ako sú vnútorné a vonkajšie parapety, sieťky do okien, interiérové žalúzie alebo exteriérové žalúzie a rolety.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte >

Máte záujem o nové okná alebo si nechať poradiť? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava