Ponúkame vysoko kvalitné okenné a dverné profily nemeckej firmy Salamander.

 • brilantne biele s hladkým a lesklým povrchom a moderné a nadčasové s funkčným dizajnom
 • vysoko odolné voči starnutiu a nepriaznivému počasiu
 • farebne stále
 • odolné voči svetelným, poveternostným a mechanickým vplyvom
 • zdravotne nezávadné
 • ľahko udržiavateľné

plastové okná, salamander

Design Luxus 3D

Pri profile DESIGN Luxus 3D zabezpečuje dobrú tepelnú izoláciu, dvojité dorazové tesnenie spolu so stredovým tesnením, ktoré má aj vynikajúcu odolnosť voči prestupu hluku.

5 komorové prevedenie a stavebná šírka 76 mm sú zvlášť dôležitými detailmi, vďaka ktorým získava tepelná izolácia nielen značný predstih oproti 3-komorovým systémom, ale aj rozhodujúco zlepší stabilitu vášho plastového okna.

Okná Design 3D je možné vyrobiť vo všetkých farebných odtieňoch RAL ako aj v rôznych dekoroch dreva.

Charakteristika systému:

Systém Design Luxus 3D je charakteristický svojou belosťou. Momentálne je považovaný za najbelší profil na trhu. Má mimoriadne hladký povrch, zaoblené dorazy rámu a krídla. Zasklievacia lišta s tieňovou drážkou je taktiež zaoblená. Systém Design Luxus 3D je vybavený dvojitým dorazovým tesnením a dodatkovým stredovým tesnením. Nesmieme zabúdať na excelentné tepelno-izolačné vlastnosti.

plastové okná, 5 komorové, salamander

5-komorový Salamander Streamline 76

Už na prvý pohľad vás nový profilový systém spoločnosti Salamander osloví tradične ultra bielou farbou a hladkým povrchom, ako aj estetickým dizajnom a technicky prepracovaným usporiadaním 5 komôr. Nadštandardné stavebné osadenie 76 mm zabezpečuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti.

Systém Streamline 76 v kombinácii s dvojitým tesnením poskytuje dokonalú tesnosť okna a zasklievacia lišta harmonicky zvýrazňuje jeho elegantný tvar .

Hrúbka obvodových stien profilového systému, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najprísnejších noriem v kombinácii s použitou pozinkovanou výstuhou rovnako pre rám i krídlo, zabezpečuje potrebné statické vlastnosti výrobku. Vďaka svojmu dizajnu je profil Streamline 76 vhodný prakticky na všetky typy stavieb.

Plastové okná 5-komorového systému SALAMANDER sa postarajú o ničím nerušenú atmosféru vášho domova.

plastové okná, salamander streamline, 5 komorové

7-komorový Salamander StreamLine

Nový sedemkomorový profil so zaoblenou lištou a skvelou statikou vás presvedčí vo všetkých parametroch.
Sedemkomorová konštrukcia rámu aj krídla so stavebnou hĺbkou 76mm a silné ocelové pozinkované výstuhy zaisťujú maximálnu stabilitu a excelentnú tepelnú izoláciu Uf=1,2 Wm2/K (vrátane oceľovej výstuže).Integrovaný dvojitý systém tesnení nedáva hluku ani zime žiadnu šancu. Štandardne použité kovanie predstavuje v mnohých smeroch vysokú kvalitu v konštrukcii okenného kovania.
Patentované rolničkové čapy zaručujú presný a ľahký chod po celú dobu životnosti okna.

plastové okná, salamander, 7-komorové

Salamander bluEvolution ®

Najnovší plastový okenný profil Nemeckej značky SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE® so stavebnou hĺbkou 92 mm a špeciálnou konštrukciou so stredovým tesnením je pre svoje tepelno-izolačné, statické a mechanické vlastnosti momentálne svetovou špičkou medzi produktami svojho druhu.

Jedinečná geometria vnútorných plôch zaručuje nebývalé tepelnoizolačné vlastnosti. Súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,0 W.m-2.K-1, s termovýztužou až 0,9 W.m-2.K-1. Vnútorná plocha profilu dovoľuje použiť zasklenie výplne o hrúbke až 60 mm. Profil bluEvolution je dodávany pre profilové systémy Salamander.

Všetky jeho vlastnosti predurčjú využitie profilu v pasívnych a nizkoenergetických domoch.

(Momentálne pripravujeme jeho uvedenie na náš trh).

plastové okná, salamaner bluEvolution

Máte záujem o nové okná alebo si nechať poradiť? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

  Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

  *položka je povinná

  Phone: 0948 48 30 30
  Vajnorska 108
  Slovakia, 831 04 Bratislava