S plastovými oknami ušetríte v zime na energiách a v lete sa vďaka ich izolačným vlastnostiam chránite proti prílišnému teplu a horúčavám. No zatiaľ čo v zime vás môžu potrápiť zarosené okná, v lete vám môže spôsobovať problémy otravný hmyz. Našťastie je tu jednoduché riešenie v podobe sieťok proti hmyzu. Ak kupujete plastové okná v zime, sieťky nepotrebujete, ale oplatí sa ich zaobstarať, pretože v lete ich určite oceníte. Sieťky na plastové okná sa dajú kedykoľvek v priebehu roka dokúpiť.

Inštalácia sieťky na plastové okná

Sieťky proti hmyzu na plastové okná si môžete namontovať aj sami, táto práca nevyžaduje špeciálne zručnosti. Pri väčšine sieťok na plastové okná býva priložený prehľadný a presný návod, ako to urobiť. Sieťka musí byť dobre a napevno upevnená k plastovému oknu a musí k nemu ľahko priľnúť. Mala by byť ľahko namontovateľná aj odmontovateľná, ak sa ju v budúcnosti rozhodnete dať dole.

Čo musia spĺňať kvalitné sieťky na plastové okná?

Pri kvalitnej sieťke na prvý pohľad ani nerozoznáte, že nejde o súčasť plastového okna. Lem profilu sieťky by mal dokonale splývať s rámom okna. Sieťky na plastové okná nebránia prenikaniu čerstvého vzduchu do miestnosti, ani výhľadu z okna von. Aby dlho vydržali, vyberajte sieťky na plastové okná z kvalitných materiálov.

Druhy sietí

S akými typmi sietí proti hmyzu sa môžete stretnúť.

Sieťka nezabráni vypadnutiu z okna

Siete na plastové okná neslúžia ako zábrana a netvoria prekážku pre deti a domáce zvieratá. Sieťku na okne by mohli poškodiť a vypadnúť. Aby ste zabránili pádu, nikdy nenechávajte deti ani zvieratá samé v blízkosti otvoreného okna a nikdy nedovoľte, aby sa o sieťku opierali.

Potrebujete poradiť s výberom sieťky na okná alebo máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava