Zateká vám do bytu? Cez okná prefukuje studený vzduch? Trápia vás vysoké účty za vykurovanie, ktoré je aj tak nedostatočné? Otravuje vás hluk zvonka? Ak ste na tieto otázky odpovedali áno, nastal čas na výmenu okien. Hoci nejde o lacnú záležitosť, zvýšený komfort pocítite okamžite. Nedovoľte, aby sa chlad, hluk a vlhko dostali do vášho domova. Výmena plastových okien sa navyše pozitívne prejaví aj na účtoch za vykurovanie.

Ktoré ročné obdobie je v najvhodnejšie?

Vďaka moderným technológiám, ktorými disponuje každá kvalitná certifikovaná firma, je výmena okien vhodná prakticky počas celého roka. Prekážkou pri výmene môžu byť veľmi nepriaznivé poveternostné podmienky, napríklad prudký dážď. Preto sa oplatí plánovať výmenu okien skôr na teplejšie ročné obdobie.

Ako ušetriť?

Mnohí ľudia sa rozhodnú pre výmenu okien práve počas obdobia, kedy dodávatelia ponúkajú mimosezónne zľavy alebo mimoriadne akcie. Vtedy môžete kvalitné plastové okná získať omnoho lacnejšie, čo sa prenesie na zníženú cenu nákladov. Dávajte si však pozor a nezabúdajte na kvalitu. Treba rozlišovať medzi sezónnymi zľavami a lacnými plastovými oknami, ktoré nemajú také kvalitatívne parametre ako drahšie typy okien.

výmena plastových okien

Nechajte si poradiť od profesionála

Rozumným riešením je objednať výmenu okien s kompletnými službami, ktoré zahŕňajú odborné poradenstvo, odborné zmeranie okien a dverí, vybúranie a likvidáciu starých okien, profesionálnu montáž a nastavenie nových plastových okien. Takto získate istotu, že výmena okien prebehla naozaj správne rukami profesionálov, ktorí vedia dobre poradiť, ako vybrať tie najvhodnejšie okná na konkrétny dom či byt.

Na kvalite a odbornosti montáže závisí, ako budú nové plastové okná fungovať a spĺňať nároky na izolačné vlastnosti. Nepodceňujte montáž plastových okien, pretože jej neodborne prevedenie môže spôsobiť hotovú pohromu a zvýšiť vám náklady na prípadnú reklamáciu.

Koľko trvá výmena plastových okien?

Keď si zákazník vyberie a objedná nové plastové okná, dodávateľ zadá ich výrobu. Zákazník si môže objednať individuálny termín výmeny plastových okien. Samotná výmena plastových okien trvá spravidla jeden, maximálne dva dni. Potom si už môžete spokojne začať užívať pohodu, ktorú vám nové plastové okná zaručene prinesú.

Máte záujem o nové okná alebo si nechať poradiť? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava