Na trhu s plastovými oknami nájdete veľa kvalitných predajcov, ale aj takých, ktorým by ste sa mali radšej vyhnúť. V opačnom prípade by sa totiž mohlo stať, že po montáži nájdete mnoho vád a problémov, ale po danej firme ani stopy. Potom je jedinou možnosťou najať si ďalšiu firmu, ktorá zachráni a opraví čo sa bude dať. Aby ste sa vyhli vyhodeným peniazom a zničeným nervom, pozorne si vyberte predajcu plastových okien.

Podľa čoho spoznáte kvalitného predajcu?

Záruka na prácu až 5 rokov

Dobrá firma, ktorá vám prácu vykoná, je za ňu ochotná ručiť až päť rokov. Je to dostatočne dlhá doba na to, aby sa prejavila nejaká kazovosť alebo iná porucha okien. Ak na záručnú dobu dostanete nedostatočnú alebo vyhýbavú odpoveď, radšej si premyslite, či si okná a montáž u danej firmy naozaj objednáte.

Odborné poradenstvo

Každá firma, ktorá chce zákazníkom naozaj pomôcť, je ochotná vám v čomkoľvek poradiť a odpovedať na všetky vaše otázky. Bez problémov vám vypracuje cenovú ponuku presne na mieru.

Komunikácia

Kvalitného predajcu plastových okien spoznáte už aj podľa toho, ako s vami komunikuje. Ak je ústretový a ochotný pomôcť, odpovedá na všetky vaše otázky a nesnaží sa nič zahmlievať, vybrali ste si správne.

Servis plastových okien

Dobrá firma vám poskytne aj prípadný servis okien. Ten spočíva v tom, že akonáhle budete mať s plastovými oknami alebo ich časťami nejaký problém, firma sa to bude snažiť napraviť vo váš prospech.

Spýtajte sa rodiny a známych

Niekto z vašej rodiny prednedávnom vymieňal staré okná za plastové? Spýtajte sa na skúsenosti s firmou, ktorá im plastové okná predala a montovala. Takto máte aspoň záruku, že názory rodiny a priateľov sú nestranné a odporučia vám len to, s čím boli sami spokojní.

Nazrite na diskusné fóra na internete

Na internete nájdete mnoho diskusií týkajúcich sa plastových či drevených okien. Dozviete sa, u ktorých predajcov sa kupovať oplatí a ktorí predávajú nekvalitné okná. Môžete si tak ušetriť mnoho času pri rozhodovaní o tom, ktorá firma je tá správna, a taktiež sa vyhnete zbytočnej strate peňazí. Múdry je ten, kto sa poučí zo skúsenosti druhých.

 

Phone: 0948 48 30 30
Vajnorska 108
Slovakia, 831 04 Bratislava