Vchodové dvere z plastu získali na popularite vďaka svojim vlastnostiam. V kombinácii s výhodnou cenou je tento typ dverí vhodnou voľbou do rodinného domu. Prečo po dverách siahne drvivá väčšina domácnosti, sa dočítate v článku.

Vchodové dvere do domu, ktoré izolujú

Nielen u okien, ale aj u dverí je tepelná izolácia na prvom mieste. Pred kúpou vchodových dverí do rodinného domu si musíte uvedomiť, že aj dverami môže unikať veľké množstvo tepla a vchodové dvere s dobrými izolačnými vlastnosťami vám tak môžu ušetriť nemalé výdaje za vykurovanie. Plastové vchodové dvere sú považované za vhodné do rodinných domov aj bytov, pretože spĺňajú požiadavky na tepelnú izoláciu.

Okná a dvere do rodinného domu

Tešte sa z dlhej životnosti

Plastové dvere sú odolné voči vplyvom počasia. Dokážu zvládnuť zimu, horúčavy, dážď aj nepriaznivé poveternostné podmienky. Okrem vlastností si zachovajú tiež svoj vzhľad. Z plastových vchodových dverí do domu sa tak budete tešiť pokojne aj niekoľko desaťročí.

Ekonomická voľba

Ak hľadáte vchodové dvere s dobrými vlastnosťami za rozumnú cenu, práve ste ich našli. Plastové vchodové dvere sú lacnejšie než hliníkové a drevené a majú bezpochyby najlepší pomer cena/výkon.

Vyberte si dvere, ktoré si zamilujete

Okrem praktických vlastností záleží aj na dizajnovej stránke dverí. Je to predsa brána, ktorá vedie k vám domov. K dispozícii je hneď niekoľko dekorov, ktoré imitujú hliník, drevo alebo iné povrchy takmer dokonale. Svetlé či tmavé drevo, čiastočne presklené alebo celopresklené dvere. Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší. Pri výbere dverí sa nebojte odviazať a siahnuť po takom povrchu, ktorý vám vyhovuje. Nezabudnite ale, že vchodové dvere by mali ladiť aj s celkovým dizajnom domu.

Ako vyzerá naša práca

Pozrite sa na naše ďalšie referencie okien a vchodových dverí.

Údržba bez starostí

Plastové vchodové dvere do domu sa vyznačujú tiež jednoduchou a nenáročnou údržbou. Na povrch rámu vám postačí jemný čistiaci prostriedok zmiešaný s vodou. Ten odstráni malé aj väčšie nečistoty. Nezabudnite ani na tesnenie. To aspoň raz ročne natrite špeciálnym prípravkom. Ak sa tesnenie poškodí, vymeňte ho za nové. Pri pravidelnej údržbe skontrolujte aj pánty a pohyblivé časti vchodových dverí a v prípade potreby ich namažte vazelínou alebo tukom.

Vchodové plastové dvere Salamander splnia všetky vaše požiadavky

Značka Salamander prichádza s plastovými vchodovými dverami do domov aj bytov, ktoré vás zaručene nesklamú. Môžete siahnuť po dverách bluEvolution s hĺbkou ramu 73 mm, 82 mm alebo 92 mm aj po triede Streamline s hĺbkou rámu 76 mm. Dvere sa líšia tiež podľa počtu komôr a spĺňajú požiadavky na bezpečnosť.

Vyberte si vchodové dvere Salamander, ktoré privítajú vrelo vás aj vašich návštevníkov, ušetria vám nemalé peniaze za energie a budú vás tešiť dlhé roky.

Potrebujete poradiť s výberom vchodových dverí pre váš rodinný dom?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava