Rekonštruujete a premýšľate o vhodných oknách? Do popredia sa dostávajú moderné drevohliníkové okná, ktoré sú známe pre svoje skvelé vlastnosti. Nielenže vás očaria svojím moderným vzhľadom, ale získajú si vás aj vďaka mnohým benefitom, ktorými oplývajú. Prečo sa teda do drevohliníkových okien oplatí investovať?

Drevohliníkové okná snúbia tie najkvalitnejšie materiály

Drevo je tradičný materiál, ktorý sa v stavebníctve využíva už po celé stáročia a to nielen pre svoje skvelé vlastnosti, ale tiež pre autentický a originálny charakter. Do popredia sa preto dostávajú drevohliníkové okná, ktoré z vnútornej strany pozostávajú z drevenej konštrukcie, zatiaľ čo vonkajšok zdobí hliníkový plášť.

Drevohliníkové okná

Vďaka kombinácii kvalitných materiálov viac nemusíte robiť kompromisy. Drevo doma navodí útulnú, prirodzenú a priateľskú atmosféru, zatiaľ čo hliník sa popasuje s vplyvmi počasia.

Pozrite sa na našu produktovú ponuku drevohliníkových okien.

Dokonalý dizajnový prvok

Hliník je dostupný v rôznych farebných prevedeniach, vďaka čomu si na svoje príde jednoducho každý. Poľahky sa prispôsobí štýlu domu, dodá mu punc luxusu a honosnosti. Pôsobivý prvok je tak bez najmenších pochýb z hľadiska dizajnu na popredných priečkach.

Ako sme už spomínali, ani interiér nebude kvôli drevohliníkových oknám nijako trpieť, práve naopak. Okná sú dostupné v rozličných drevených dekoroch. Univerzálny materiál navyše doladíte k rôznym dizajnovým štýlom od rustikálneho až po škandinávsky a bez problémov ho zladíte s podlahami a dvermi.

Životnosť pod celé desaťročia a bezúdržbovosť

Stabilná konštrukcia a kvalitný materiál sa postarajú o dlhú životnosť, ktorá je prakticky neobmedzená. Navyše, drevohliníkové okna sa radia medzi bezúdržový variant, vďaka čomu vám odpadnú ďalšie starosti s pravidelným natieraním, impregnáciou či lakovaním. Narozdiel od drevených okien sa tak drevohliníkové okná stávajú komfortnou voľbou, ktorú zaručene neoľutujete.

Vysoko kvalitné prevedenie sľubuje komfort

Samozrejmosťou je aj výborné tesnenie, bezpečný antialergénny materiál, vysoko kvalitné prevedenie, ktoré zaisťuje výborné tepelné aj zvukové izolačné vlastnosti.

Ekologická a šetrná voľba

Ak hľadáte vhodné okná do pasívneho alebo nízkoenergetického domu, práve ste ich našli. Drevohliníkové okná sú ekologickým a šetrným riešením vhodným aj do týchto typov stavieb.

Získajte to najlepšie z obidvoch materiálov – odolnosť a eleganciu hliníka a originalny charakter prírodného materiálu, ktorý vám môže ponúknuť iba drevo. Drevohliníkové okná majú síce o niečo vyššiu obstarávaciu cenu, ale investícia do nich sa vďaka ich bezúdržbovosti, neobmedzenej životnosti, unikátnemu dizajnovému prevedeniu a ďalším praktickým vlastnostiam bez pochýb oplatí.

Máte záujem o ponuku na drevohliníkové okná alebo potrebujete poradiť s výberom? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava