Rozhodujete sa pri výmene okien, ktoré si do vášho príbytku zvoliť? Možno sa necháte zlákať súčasným trendom a tým je nahradenie drevených okien tými plastovými. Samozrejme, že niektorí ľudia sú voči nim skeptický a tak to aj stále bude. No majú aj výhody, ktoré nebudú nikdy spochybniteľné a práve pre tie sa stali takým hitom.

V prvom rade ide samozrejme o ich výborné tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti. Ak vám vadí hluk zvonku vďaka týmto oknám sa ho nadobro zbavíte. Ak sa vám zdá, že na vykurovanie vo svojej domácnosti míňate nemalé finančné čiastky a aj tak nie je vidieť účinok zbavíte sa aj tohto. Zbavíte sa hluku a ušetríte aj na teple. Navyše ďalšie výhody spočívajú v ľahkej starostlivosti o ne a udržateľnosti si vzhľadu. Časy keď sa ľudia sťažovali, že im okná po pár rokoch zožltnú alebo sa im plast začal ohýbať sú už tiež dávno preč.

Práve naopak získal na kvalite, zdokonalil sa a aj sa zlepšil svoj dizajn. Navyše plastové okná sú oproti dreveným takmer bez údržbové. Nie je potreba ich natierať a ani inak sa o ne starať, stačí len raz do roka premazať ich kovanie a samozrejme by každá dobrá gazdinka nemala zabúdať na pravidelné umývanie skiel okien. Rám a ani parapetné dosky umývať nemusíte. Pre plastové okná hrá aj fakt, že majú dlhú živostnosť. Dôkazy uvádzajú, že plastové okná bez podstatných zmien svojich vlastnosti vydržia viac ako 50 rokov. Navyše už dávno neplatí, že plastové okná musia byť iba biele. Samozrejme ale, že si za nie práve bežné prevedenie priplatíte. Veľmi obľúbené sú imitácie dreva. Jedno je však isté a to to, že si naozaj vyberiete a budete určite spokojný.

Máte záujem o plastové okná alebo potrebujete poradiť s výberom? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava