Naše plastové okná a plastové dvere sú vyrobené z nemeckého profilového systému SALAMANDER – spoločnosťou Salamander Industrie Produkte GmbH (SIP), ktorá patrí s desiatkami rokov skúseností s vývojom a výrobou plastových profilov pre okná a dvere medzi popredných výrobcov so špičkovou kvalitou. SIP ako špecialista vo výrobe PVC extrúzie disponuje najvýkonnejším strojovým vybavením s automatizovaným riadením výroby a prepracovaným zákazníckym servisom. Vlastný vývoj receptúry a zmesi ako aj výroba vlastných špecializovaných nástrojov zaisťuje vysokú kvalitu výrobkov, ktorá je pre SIP najvyššou prioritou.
Bez ohľadu na to, aký typ profilového systému Salamander si zvolíte, tak získate jeden z najkvalitnejších nemeckých profilov na trhu. Spoločnosť SIP pri vývoji a výrobe plastových profilov kladie dôraz na vysokú kvalitu svojich produktov, ich farbostálosť, tepelnú úsporu a maximálny komfort pri ich používaní. Tento špičkový okenný systém s moderným designom, vysokou pevnosťou, nadštandarnou stavebnou hĺbkou či špecifickou žiarivou belosťou splňuje požiadavky i tých najnáročnejších zákazníkov. Aj vďaka premyslenej konštrukcii a stavbe komôr dosahujú profily vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré ušetria nadbytočné výdaje na stále zvyšujúcich sa poplatkoch za energie. Plastové okná Salamander sú všestranne použiteľné pre stavby rodinných domov ich rekonštrukcie či výmenu v bytoch alebo obchodných priestoroch.
Samozrejmosťou sú pozinkované profilové výztuhy, kvalitné celoobvodové kovanie, výber zo širokého spektra skiel s rôznymi vlastnosťami či výber zo širokej škály laminácií drevených dekorov podľa vašeho vkusu, ktoré sú vyrobené zo štrukturovanej fólie s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu a mechanickému poškodeniu. Či už staviate rodinný dom alebo renovujete byt, stojíte pred dôležitým rozhodnutím, lebo okná sú investíciou na dlhé obdobie.

Plastové okná zo systému SALAMANDER vďaka veľmi dobrým hodnotám tepelnej izolácie zachovávajú teplo v priestore vašeho domu. Vychutnajte si príjemnú klimu v miestnosti a nízke náklady na vykurovanie. Plastové okná Salamander sú vyrábané len v prvotriednej kvalite a tak si udržujú stabilnú hodnotu a vďaka vysoko kvalitnej povrchovej úprave sa ľahko udržujú. Profil vyniká žiarivo bielou farbou, je veľmi odolný voči poveternostným vplyvom a nevyžaduje si údržbu. Prispieva k uchovávaniu a k zvyšovaniu hodnoty vašeho domu.

CEDERA s.r.o

Mierové námestie 3
903 01 Senec

e-mail: info@cedera-okna.sk

tel. 0948 48 20 20
Phone: 0948 48 30 30
Vajnorska 108
Slovakia, 831 04 Bratislava