Hľadáte kvalitné okná, ale nechcete platiť prehnane veľa? V tom prípade sú pre vás plastové okná tou správnou voľbou. V porovnaní s drevenými a hliníkovými oknami sú omnoho lacnejšie, kvalitou a požadovanými vlastnosťami však vôbec nezaostávajú, práve naopak.

Plastové okná sú nadčasovým riešením pre novostavby, modernizáciu a rekonštrukciu starších domov a bytov ako aj panelových domov. Ich technické parametre, tepelnoizolačné vlastnosti a ľahká údržba z nich robia voľbu číslo jeden pre všetkých, ktorí premýšľajú prakticky a na viac rokov dopredu.

Dôležitá je kvalita plastu

Iba kvalitný plast zabezpečí, aby bol okenný profil odolný voči poveternostným vplyvom a teplotným zmenám. Ak hľadáte svetovú jednotku medzi produktmi svojho druhu, vyberte si najnovší plastový okenný profil nemeckej značky SALAMANDER INDRUSTRIE PRODUKTE. Táto novinka sa vyznačuje vynikajúcimi tepelnoizolačnými, statickými a mechanickými vlastnosťami.

Kvalitný okenný profil by mal byť okrem iného odolný voči starnutiu a nepriaznivému počasiu, mal by mať hladký a lesklý povrch, moderný a nadčasový dizajn. Charakteristickými vlastnosťami kvalitného plastového okna sú farebná stálosť, ľahká údržba, odolnosť voči svetelným a mechanickým vplyvom. Plast, z ktorého je plastové okno vyrobené, musí byť zdravotne nezávadný.

Ako vyzerá naša práca

Na čo myslieť pri kúpe plastových okien?

Každý, kto premýšľa nad kúpou nových plastových okien by mal venovať patričnú pozornosť nielen výberu vhodného profilu, ale aj výberu vhodného izolačného skla. Tie sa líšia rôznymi hodnotami súčiniteľa prechodu tepla, zvukovej izolácie a bezpečnosti. Sklá z kategórie tepelnoizolačných významne znižujú náklady na vykurovanie, a preto je ich výber nesmierne dôležitý.

Správnym výberom vhodných plastových okien zabezpečíte ochranu vášho domova pred negatívnymi vplyvmi z vonkajšieho prostredia a zvýšite vnútorný komfort a pohodu.

Potrebujete poradiť s výberom nových okien?
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava