Plastové okná patria medzi lacnejšie okná aké súčasný trh ponúka. Aj keď v porovnaní s inými typmi okien sú naozaj lacnejšie v ničom nezaostávajú za svojimi drahšími príbuznými, hlavne čo sa týka plastových okien značky Salamander. Okná Salamander, s kvalitnými nemeckými profilmi a izolačným dvojsklom / trojsklom, sa radia medzi špičku plastových okien na trhu.

Plastové okná majú výhod hneď niekoľko. Okrem prijateľnej ceny, ktorá vás rozhodne nezruinuje, oceníte aj ďalšie výhody ktoré potešia.

Šetria financie na vykurovanie

Cez staré alebo nekvalitne namontované okná uniká teplo, čím sa zvyšujú náklady na vykurovanie. Keď zabránite úniku tepla ušetríte nemalé financie, ktoré by ste minuli za kúrenie.

Vyhrievajú miestnosť

Cez sklenú výplň okien prenikajú slnečné lúče, ktoré aj v zimných mesiacoch príjemne vyhrejú celú miestnosť. Ak sa obávate prehriatia miestnosti v letnom období stačí zatiahnuť žalúzie alebo rolety.

Znížia hlučnosť

Nové plastové okná v kombinácii s kvalitnou montážou znížia hlučnosť v byte alebo dome. Zabránia prieniku hluku z ulice do domu a vy si môžete doma po práci pokojne odpočinúť aj keď je pod vašimi oknami rušná ulica.

Dvojsklo alebo trojsklo

Nie je okno ako okno. U nás nájdete rôzne typy plastových okien značky Salamander. V závislosti od toho čo od okien očakávate môžete si vybrať medzi oknami s izolačným dvojsklom alebo trojsklom. Rozdiel medzi nimi je nie len v cene, ale hlavne v kvalite a komforte bývania, ktorý vám poskytnú.

Trojité zasklenie okien sa odporúča pri nizkoenergetických a pasívnych domoch. Nič vám ale nebráni v tom, aby ste okná s izolačným trojsklom dali aj na staršiu nehnuteľnosť. Medzi ich hlavné prednosti patria výborné tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti. Oproti bežným oknám s dvojsklom majú plastové okná s trojsklom až o 40% lepšie izolačné vlastnosti. Ak máte pod oknami rušnú ulicu, hlučných susedov alebo bývate v blízkosti nočného podniku budete si môcť vďaka oknám s trosklom užívať pokojnú domácu atmosféru.

Profil

V súčasnosti je štandardom 5 komorový profil, vďaka ktorému je hodnota prestupu tepla rámom okna (Uf) nízka (1,3 W/m2K a menej). Ak sa ale so štandardom neuspokojíte môžete siahnuť po plastových oknách Salamander BLUEVOLUTION 92 alebo BLUEVOLUTION 82MD so 6 komorovým profilom, kde je index prestupu tepla menej ako 0,98 W/m2K.

Ako vyzerá naša práca

Plastové okná Salamander

Každý, kto sa rozhodne pre plastové okná by mal brať do úvahy viacero faktorov okien. Pokiaľ ale siahnete po oknách značky Salamander nespravíte chybu. Aj keď sa cenovo radia k drahším plastovým oknám výhodami predčia všetky ostatné.

Nemusíte si pamätať všetky faktory, na ktoré sa pri výbere okien zamerať, stačí si zapamätať jednu hodnotu – Uw. Uw je index prechodu tepla cez okno a vyjadruje tepelno-izolačné vlastnosti celého okna. Čím je jeho hodnota nižšia, tým lepšie tepelno-izolačné vlastnosti celé okno má. Plastové okná značky Salamander s izolačným trojsklom majú hodnotu Uw nižšiu ako 0,76 W/m2K.

Užite si najbližšiu vykurovaciu sezónu v teple bez toho, aby ste sa obávali účtu za vykurovanie s plastovými oknami Salamander.

Nechcete biele plastové okná ale obávate sa, že farebné rámy časom vyblednú? Výborná farebná stálosť okien Salamander vás presvedčí o opaku. Vybrať si môžete zo širokej farebnej palety okien a doladiť tak váš domov do dokonalosti.

Okná na mieru pre nás nie sú problém. Plastové okná značky Salamander so všetkými ich kladnými vlastnosťami môžete mať aj keď potrebujete atypické okná.

Montáž okien

Pokiaľ si chcete užiť všetky vlastnosti pre ktoré ste sa rozhodli, pre plastové okná Salamander, nechajte si ich namontovať firmou so skúsenosťami. Zlá alebo nekvalitná montáž okien môže byť dôvodom úniku tepla z interiéru a vzniku plesní v dome. Tu sa môžete pozrieť ako prebieha úspešná montáž okien.

O kvalitnej a profesionálnej montáži plastových okien firmou Cedera svedčí množstvo kladných referencií a spokojných zákazníkov. Neváhajte a užite si najbližšiu zimnú sezónu v teple a príjemnej domácej atmosfére, tak ako množstvo našich spokojných klientov.

Máte záujem o ponuku na plastové okná alebo potrebujete poradiť s výberom? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava