Na trhu momentálne nájdete množstvo firiem, ktoré sa špecializujú na výrobu a predaj drevených alebo plastových okien. Líšia sa kvalitou, cenovou ponukou a celkových servisom. S firmou Cedera vybavíte všetko pod jednou strechou. Ponúka drevené aj plastové okná v rôznych prevedeniach, poskytuje zdarma odborné poradenstvo, zabezpečí dopravu a profesionálnu montáž, kompletný záručný a pozáručný servis.

O jej kvalitách a profesionálnom prístupe vypovedá stále a dlhoročné postavenie na trhu, tisícky predaných okien a spokojných zákazníkov. Firma Cedera ponúka svojim zákazníkom skúsenosti, profesionálny prístup a kvalitné okná s kompletnými službami a poradenstvom.

Na čo sa zamerať pri kúpe plastových okien?

Plastové okná sú obľúbené vďaka kvalite, výborným izolačným vlastnostiam, technickému prevedeniu, farebnej stálosti a modernému vzhľadu. V ponuke firiem je dôležité zamerať sa na ponúkané plastové profily, kovanie a správny výber skla. Myslite na to, že plastové okná nie sú každodennou investíciou a ovplyvnia komfort vášho bývania na dlhé roky. Nerozhodujte sa len na základe ceny. Môže sa stať, že lacné okná budú zároveň nekvalitné, čo sa prejaví na zmene farby, prepúšťaní vody a nedostatočnej tepelnej izolácii.

Kde kúpiť kvalitné plastové okná?

Všeobecne platí, že čím sú okná lacnejšie, tým viac strácajú na kvalite. Lacné okná nezaručujú potrebné parametre ako kvalitu použitého materiálu či dizajn. Platí to pri všetkom tovare od oblečenia až po spotrebiče do domácnosti. Aby výrobky dlhšie vydržali, oplatí sa do nich investovať. Plastové okná môžu vydržať aj 50 rokov, nekvalitné okná budete musieť meniť už po pár rokoch.

Investícia do budúcnosti

Investícia do výmeny okien je predovšetkým investíciou do budúcnosti. Aj kvalitné plastové okná môžete získať za dobrú cenu, najmä v mimosezónnych zľavách a mimoriadnych akciách, nedovoľte však, aby bola cena jediným dôvodom vášho rozhodnutia. Výberom kvalitných plastových okien predídete častým reklamáciám a zvýšeným nákladom.

Máte záujem o nové okná alebo si nechať poradiť? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava