Vchodové dvere sú dôležitou súčasťou každého domu alebo bytu, preto by sme ich výberu mali venovať dostatočnú pozornosť. Pri výbere hliníkových dverí určite nesiahnete vedľa, pretože patria medzi jedny z najkvalitnejších na trhu.

Pevné, odolné aj dizajnovo pekné dvere

Hliníkové dvere sa vyznačujú konštrukčnou pevnosťou, sú tvarovo stále a navyše pekne vyzerajú. Ich využitie nájdete najčastejšie v rodinných a bytových domoch, ale sú vhodné aj pre komerčné objekty alebo prevádzky. Navyše sa vyznačujú vysokou mierou bezpečnosti.

Realizácia francúzskych okien

Výborná tepelná a zvuková izolácia

Vchodové hliníkové dvere sú vďaka svojim výborným tepelným izolačným vlastnostiam vhodné aj do pasívnych domov a energeticky úsporných budov. Spolu s kvalitným tesnením zaručí výraznú úsporu za vykurovanie.

Široká paleta farieb a dizajnových prevedení

Hliníkové dvere ponúkame v rôznych dizajnových prevedeniach a farbách tak, aby sme zaistili čo najväčšiu kompatibilitu s ostatnými prvkami v dome. Ponúkame aj rôzne typy výplní dverí ako je napr. izolačné alebo bezpečnostné sklo. Výplne hliníkových dverí môžu byť tiež na báze polyuretánovej peny a preglejky alebo výplne z extrudovaného polystyrénu. Z pohľadu designu môžu mať rôzne drážkovanie alebo lišty, ktoré dodávajú osobitý štýl.

Cena hliníkových vchodových dverí

Konečná cena hliníkových dverí sa odvíja od požiadaviek zákazníka, montáže a prípadných doplnkov. Radi vám vytvoríme kalkuláciu na mieru vašim potrebám.

Máte záujem o hliníkové vchodové dvere do vášho domu alebo len potrebujete poradiť? Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava