Chcete zistiť cenu plastových okien pre váš dom, byt či kanceláriu? Urobte si nezáväznú cenovú kalkuláciu priamo na mieru.

Pre vypracovanie nacenenia plastových okien, eurookien alebo drevohliníkových okien potrebujete premyslieť:

 • materiál okna (drevo, plast, …)
 • rozmer okna (od múru po múr)
 • členenie – počet krídel
 • požadované služby
 • doplnky

Všetky tieto možnosti spolu s tým aké služby budete potrebovať môžete prehľadne vyplniť vo formulári na nezáväznú cenovú ponuku. Môžete dopísať či sa jedná o okná do novostavby, rodinného domu alebo napríklad bytového domu alebo paneláku. Na základe vašich požiadaviek pripravíme cenovú kalkuláciu, ktorú spoločne upresníme.

Ako vyzerá naša práca

Ak si neviete rady pri meraní vašich okien? Nevadí, nechajte to na nás. Ponúkame možnosť bezplatnej obhliadky (platí pri realizácii okien v Bratislave a blízkom okolí). Napíšte nám a získate informácie o ďalších zľavách!

Formulár pre nezáväznú cenovú kalkuláciu ›››

Ako prebieha spolupráca

Vyberte si z našej ponuky plastových, drevených, hliníkových alebo drevohliníkových francúzskych okien. Náš technik vykoná odborné zameranie, po dohode s vami zabezpečíme dopravu a profesionálnu montáž. Samozrejmosťou je poradenstvo aké okná a doplnky vybrať tak, aby sme minimalizovali možnosť nekompatibility jednotlivých prvkov. Na základe nezáväznej cenovej ponuky vás budeme kontaktovať.

Pre rýchlu kalkuláciu vyplňte formulár nižšie. Ozveme sa vám do 24 hodín.

  Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

  *položka je povinná

  Phone: 0948 48 30 30
  Vajnorska 108
  Slovakia, 831 04 Bratislava