Vážení zákazníci. Rozhodli sme sa ukončiť celý predaj interiérových dverí a to vrátane posuvných interiérových dverí a ich montáže. Predaj a montáž vonkajších dverí zostáva zachovaný.
Ďakujeme za pochopenie.

Bezfalcové dvere – interiérové dvere, ktoré zmodernizujú miestnosti v dome

Uvažujete o rekonštrukcii staršieho interiéru alebo zariaďujete novostavbu? Skôr, ako začnete riešiť bytové doplnky, popremýšľajte nad dverami. Dvere sú totiž súčasťou každého interiéru a patria medzi veľmi dôležitý prvok a to nielen z praktického hľadiska, ale aj z toho dizajnového. Kombináciou správneho materiálu a zárubne dodáte miestnostiam v dome charakter.

Aké typy dverí poznáme?

Falcové dvere

Ide o klasické otočné dvere s takzvanou polodrážkou, ktoré sú v interiéroch často využívané. Najstarší typ dverí má dverné krídlo zasadené do pántov v zárubni. Keď dvere zatvoríte, po celom obvode môžete badať profilovanú hranu, ktorá vystupuje do priestoru. Falcové dvere boli obľúbené najmä v minulosti, kedy sa nepoužívalo klasické tesnenie a presah teda riešil problém s prievanom a chladom. Falcovú konštrukciu bežne nájdete v mnohých domácnostiach.

Bezfalcové dvere

Do módy vstúpili dvere bezpolodrážkové, ktoré žiadnu profilovanú hranu nemajú. Dverné krídlo je v jednej rovine so zárubňou, ktorú kopíruje. Zatvorené dvere teda nijako do priestoru nevyčnievajú. Pokiaľ preferujete moderný štýl, bezfalcové dvere sú tou pravou interiérovou voľbou. Pôsobia nevšedne a atypicky a dodajú tak miestnostiam vo vašom dome luxusný ráz. Dvere a zárubňa splynú so stenami, vytvoria priestorový súzvuk, čím vynikne ich striedma elegancia.

U bezpolodrážkových dverí máte na výber z dvoch typov pántov – viditeľných lomených alebo neviditeľných, vďaka ktorým dvere pôsobia uhladene a dizajnovo. Častou voľbou bývajú skryté pánty, ktoré sa inštalujú do vnútornej strany dverného krídla. Pri zatvorených dverách sú teda pánty neviditeľné.

Náročnejších zákazníkov určite potešia bezpolodrážkové dvere s magnetickým zámkom. Ten zaisťuje ich nehlučný chod. Magnetický zámok sa vyznačuje protiplechom schovaným v polodrážke zárubne a na pohľad je teda neviditeľný.

Ako prebieha spolupráca

Vyberiete si z našej ponuky bezfalcových dverí. Náš technik vykoná odborné zameranie, po dohode s vami zabezpečíme dopravu a profesionálnu montáž. Samozrejmosťou je poradenstvo aké dvere a doplnky vybrať tak, aby sme minimalizovali možnosť nekompatibility jednotlivých prvkov. Na základe nezáväznej cenovej ponuky vás budeme kontaktovať.

So zárubňou alebo bez?

Bezfalcové dvere si môžete objednať s obložkovou bezbariérovou zárubňou alebo bez nej. Obložkové zárubne majú zaoblené hrany a hodia sa do bytov, rodinných domov, ale aj hotelov či pracovných budov. Sú vysoko nadštandardné a potešia každé oko.

Druhou variantou sú bezfalcové dvere bez obložkovej zárubne, ktoré dodajú miestnosti originalitu. Ide o exkluzívne riešenie moderného rázu, ktorého základným prvkom sú tenké línie.

Niektoré naše realizácie dverí

Vyberte si materiál, vďaka ktorému dvere vyniknú

Interiérové dvere sú vyrábané z dreveného masívu. Ide o vysoko kvalitný a ekologický materiál, na ktorý sa nalepí prírodná dyha. Poväčšine ide o dyhu z dubu, smreku alebo buku. V prípade záujmu sú však dostupné aj iné materiály.

Vyberte si dvere podľa svojho vkusu, ktoré podčiarknu a zvýraznia nábytok, doplnia farby a dekorácie a vytvoria vo vašom domove atmosféru pohody.

Máte záujem o nové bezfalcové dvere alebo potrebujete poradiť.
Vyplňte formulár nižšie a ozveme sa vám do 24 hodín.

    Súhlasím so zpracovaním osobných údajov*

    *položka je povinná

    Phone: 0948 48 30 30
    Vajnorska 108
    Slovakia, 831 04 Bratislava