Odber noviniek

Máte záujem dozvedieť sa o akciách prvý?

Plastové okná Salamander

Plastové okná sú dnes opäť v móde, dokonca viac ako kedykoľvek predtým. Môže za to ich kvalita, technické prevedenie, farbostálosť, moderný vzhľad a mnohé iné faktory. Plastové okná je možné vysoko zaťažiť, ale všetko má svoje hranice. Tam, kde nestačia so svojou pevnosťou plastové okná, nastupujú eurookná. Či sa rozhodnete pre plastové okná alebo eurookná tak dostanete produkty, ktoré ani po mnohých rokoch nestratia zo svojich vlastností ako pevnosť, odolnosť voči prostrediu, farebnosť či zdravotná nezávadnosť.

Pri montáži plastových okien využívame nemecké profily SALAMANDER, ktoré majú nielen krásny dizajn vyznačujúci sa ultra hladkým povrchom ale aj jedinečnou jasnou bielou farbou. Firma SALAMANDER sa teší úspechu najmä vďaka plastovým oknám a profilom s vysokým štandardom a prepracovanou technickou zrelosťou. Plastové okná a profily SALAMANDER patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.

Všetky profily Salamander sú štandardne navrhnuté tak, aby v miestach prechodu spojovacieho materiálu nedochádzalo k oslabeniu profilu a tým k zníženiu jeho pevnosti. Zosilnením plastu sa dosiahla zvýšená pevnosť oslabených častí, čo sa prejavilo aj v porovnávacích skúškach profilov, kde Salamander dosiahol najlepšie výsledky. Krídla i rámy môžu byť v dvoch tvarových vyhotoveniach. Podľa vkusu zákazníka buď s predsadeným krídlom alebo zaoblením. Zaklievacie lišty nám umožňujú použiť sklá hrubé až 34mm a zvukovú izoláciu až do 47 dB.

Kvalitný plast použitý pri výrobe profilov SALAMANDER je odolný voči poveternostným vplyvom a teplotným zmenám. Tiež vzhľadom na funkčnú bezpečnosť, stabilitu, dlhodobú životnosť a odolnosť voči trvalému zaťaženiu dosahujú koná a dvere od SIP výnimočné hodnoty. Komplexné riadenie kvality dokumentuje naše vysoké štandardy, kvality a našu zodpovednosť voči životnému prostrediu a budúcim generáciám.

Nadštandardnou stavebnou hĺbkou rámu (až 76 mm) sú zabezpečené ideálne tepelno–izolačné vlastnosti.
Hrúbka stien profilu spĺňa aj tie najprísnejšie normy a v kombinácii s použitou pozinkovanou výstuhou zabezpečuje potrebné statické vlastnosti výrobku. Okrem špičkových 5 komorových systémov máme v ponuke tiež výnimočné 6 komorové a 7 komorové systémy pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Ak máte záujem pozrieť si vzorky profilov a komponentov, neváhajte nás prosím kontaktovať. Radi si s vami dohodneme stretnutie a poradíme vám pri výbere toho správneho profilu vaších okien.

Napíšte nám

Meno
Telefón
E-mail
Správa