Odber noviniek

Máte záujem dozvedieť sa o akciách prvý?

Prečo sú eurookná (drevené okná) od nás zárukou spoľahlivosti a kvality

eurookna softline2Všetky okná sú vyrobené z kvalitných ocertifikovaných hranolov, ktoré zabezpečia vysokú tvarovú stabilitu profilov. Medzi štandardnú výbavu okna patrí trojsklo so špeciálnym utesnením zasklievacej lišty pomocou tretieho tesnenia, ktoré po celom obvode zabraňuje vzniku kondenzu. Namáhané vonkajšie plochy sú chránené eloxovanými odkvapnicami z hliníka s plastovými koncami, ktoré dokonale lemujú rám okna na koncoch lišty a ochraňujú tak kritické miesto na oknách. Všetky otváravé časti okien a dverí sú okované špičkovým nemeckým kovaním po celom obvode okna. Vďaka kvalitnému kovaniu je obsluha s krídlami veľmi ľahká a komfortná. Automatickou súčasťou kovania je mikroventilácia, poistka proti chybnej manipulácií i zdvíhač krídla.

Špičkový profilový systém Euro Softline a odborná montáž nám umožnujú poskytovať záruku v trvaní 5 rokov. Pri výbere odolnejších náterov a dodržaní servisných podmienok sa záruka predžuje na 10 rokov. Štandardnou dodacou dobou sa považuje 5 - 8 týždňov od uhradenia zálohovej platby vo výške 60 %.

Kvalitný certifikovaný eurohranol je základom kvalitných eurookien, ktorý by mal obsahovať 12 - 14 % absolútnej vlhkosti.

Všetky drevené eurookná eurookná sú z kvalitného eurohranolu, ktorý sa lepí z lamiel výberového dreva.

možnosť kvalitatívneho výberu:

  • hranol kategórie A - fixný alebo dĺžkovo nenadpájaný

    - tieto hranoly sú z poctivo vytriedených lamiel bez viditeľných kazov ako hrče či smolníky

  • hranol kategórie B - cinkovaný alebo dĺžkovo nadpájaný

    - nadpájané hranoly sú zlepené lamely spojené pomocou klinového spoja

 

6 primaset2_03#Eurookná profil Softline 78

Softline 78 je nasledovníkom profilu Euro 68, ktorý sa ešte dodnes používa na uzavretie budou s nízkymi požiadavkami na úsporu tepla. Profil Softline 78 patrí vďaka vynikajúcemu pomeru cena ku kvalite v súčastnosti medzi najčastejšie vyhľadávané profily. Používané hranoly rozmerov 78 x 86 milimetrov sú certifikované a sú zárukou nielen stability ale i stálosti tvaru. Zaoblenie hrán napomáha rovnomernému naneseniu lazúry na povrchu profilu. Štandardne používané izolačné trojsklo je po vložení do krídla zaistené zasklievacími lištami a spoj je po celom obvode hermeticky utesnený kvalitným silikónom vo farbe podobnej farbe okna. Pri správnom vetraní (zvlášť pri rýchlej stavbe) nedochádza na profile ani na skle k tvorbe kondenzátu. Otváranie okien a ich polohovanie na vetranie alebo otvorenie je zabezpečené pomocou kvalitného nemeckého kovania osadeného po celom obvode krídla. Okapnice z eloxovaného hliníka sú na exteriérovej strane okna štandardom, ktorým docielime zvýšenie ochrany povrchovej úpravy a tým aj zvýšenie životnosti celého okna. Moderný dizajn so zaoblenými vnútornými i vonkajšímí hranami zaručuje vysokú životnosť povrchovej úpravy v najviac namáhaných mietach.

 

plastové okná, eurooknáEurookná profil SoftLine 92

Softline 92 je vyššia rada eurookien určená predovšetkým pre nízkoenergetické a pasívne stavby. So svojou stavebnou hĺbkou až 92 milimetrov sa radí medzi profily, ktoré majú nielen vysokú pevnosť ale i výborné tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti. Zaoblením hrán sme dosiahli oku lahodiace tvary a zvýraznili tak celkový dojem pevnosti profilu. Drevený rám a krídlo eurookna dodá miestnostiam špeciálny nádych. Eurookná Softline 92 štandardne ponúkame s trojsklom a viacnásobným zatesnením po celom obvode.

 

 

 

Napíšte nám

Meno
Telefón
E-mail
Správa